7

ücretsiz Halo Oyunlar
Ücretsiz Halo Spartan elbise Oyun
Halo Spartan elbise
Halo Spartan Master Chief tehlikeli düşmanlardan ...
Ücretsiz Halo Combat Evolved Oyun
Halo Combat Evolved
bir kez daha kahraman olmak ve gezegenimizi yok etmek isteyen ...
Ücretsiz Zırh mayhem Oyun
100%
Zırh mayhem
Eğer düşman bayrağı bayrak savunmak ...
Ücretsiz Halo Master Chief Oyun
Halo Master Chief
Onu yok etmeye çalışıyoruz gemisi yabancılar ...
Ücretsiz Halo Oyun
Halo
Oyun Halo olarak bilinen yabancılar ile oyun bayrakları ...
Ücretsiz Halo Spartan Assault Oyun
Halo Spartan Assault
Galaksi yıldız galaktik dünyada ...


+ Halo OyunlarÜcretsiz Battle Area Oyun
Battle Area
Biz birinci şahıs 3D bu eğlenceli oyun harekete ...Diğer oyunları aramayı deneyin
Eğer sınırlar olmaksızın bu macera tadını böylece Halo web sitemizde olan ücretsiz oyunlar deneyin. Halo sürümü indirmeden PC'nize onun minigame olarak geldi, sadece oynamak için gelmek zorunda.Yorumlar Oyunlar

Halo Oyunlar

Bedava halo oynamak için nasıl, hiçbir indirme
Halo Reach Bungie tarafından geliştirilen Halo serisinin son taksit biri, korkunç insan antlaşma ile ilk karşılaşma hikayesini anlatır olduğunu. Bu sorun Master Chief mevcut olmasa da, biz bir insan kolonisi Spartalı isyanını bastırmak için gönderilen bir Spartalı kadrosuna genç bir üyesi somutlaştırmak. Ama gezegeni ulaştıktan sonra, onlar ölüm bulmak zorundaydı alanda hiç kurtulan olmadığını biliyoruz. üretilen katliam görünce araştırmak ve Covenant gezegene geldiğini keşfetmek için karar, amacı bilinmemektedir, ancak insanlık tehlikede görünüyor.

Spartan Senin görevin mümkün olduğunca çabuk gezegenden gelen tüm sivilleri tahliye ve daha fazla zayiat kaçınmaktır. Bunun için keskin nişancı tüfekleri, roketatarlar, el bombaları, makineli tüfek içeren iyi bir cephaneliği kullanmanız gerekir ve biz bir silah ele alabilirsiniz düşman yeni silah güvenebilirsiniz. biz görevleri tamamlamak için farklı araçlar arasında seçim yapabilirsiniz Fakat her şey, silah ile sınırlıdır. Biz meslektaşlarımdan biri taret kullanılan süre, tam hızda bir bungie sinek Spartalı ve kaydeder insanlığa katılabilirsiniz.

Şimdi sen yaşamaya devam etmek yabancılar saldırı var çeşitli misyonlar Master Chief kalıntıları ile etkileşimde bulunabilirsiniz yeni Halo oyunları oynayın. uzay aracı sorunu vardır ve hoş olmayan sürprizler milyonlarca bekliyoruz bilinmeyen bir gezegene iniş zorunda olduğunda hikaye başlar. istediğiniz gibi biz de Master Chief zırh oluşturabilir oyunlar var, bunu değiştirebilirsiniz.
Halo PlayStation ya da son Halo 4 ve Halo 5 Guardians ile XBOX oyunları gibi büyük platformlar için bir sansasyon yarattı zaten. Şimdi tamamen farklı bir şekilde bu oyunun maceralarını yaşamak mümkün Topladığınız MiniGames ve nerede ile başarılı. Bu sürümleri deneyin ve bilmek son olmayacak!