ücretsiz Tumblepop Oyunlar
Ücretsiz Frost Garden Oyun
Frost Garden
Düşmanlarına ve birçok ekstra noktada ...
Ücretsiz Güzel cadı Oyun
Güzel cadı
klasik platform oyunu, Tumblepop ...
Ücretsiz Caverman Oyun
Caverman
Bu oyun ile sıkışıp kötü dinozorlardan pençesinden ...

Tumblepop

Tumblepop Oyunlar

Bedava Tumblepop oynamak için nasıl, hiçbir indirme

Bu arcade oyunu bize diğer düşmanları içine bir top hava yastığının tutmak ve daha sonra atmak için, size görünen canavarlar nişan zorunda hayalet avcısı ayakkabı kendimizi koymak için izin verir.

Bu samimi Ghostbusters portallar aracılığıyla dünyanın farklı bölgelerinde görünür canavarlar, bu portalları çoğu canavarlar dışarıda tutmak için yok olmalı ve teker teker kapatmalısınız mücadele bize yardım etmelisin. Bu yüzden biz canavarlar her türlü mücadele olarak geçen daha birbirinden ürpertici, onları kapatmaya çalışıyor dünyada seyahat.

Biz portalları son kapattığınızda sadece bu sitelerin başka bir galaksiden gelen uzaylılar tarafından açılmış ve ayın bir üs kurduk bulabilirsiniz. Bu yüzden onlarla yüzleşmek ve Dünya'nın bu işgali durdurmak için yüz mücadele aya ulaşmak için boşluk çapraz, ancak her seviye geçmek ve karşılaşabileceğiniz tüm düşmanları yenmek biz kolay olmayacak.
Diğer oyunları aramayı deneyin
onların elektrikli süpürge ile canavarlar kalkınan ve bir balonun içinde kurbanını atar nerede Tumblepop Ghostbusters Online maceralarını yaşayın.Yorumlar Oyunlar