Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz çatışma royale oyunları

Brawl Royale tarzı Brawl Stars Game Clash of Vikingler Orkların Çatışması Clash Royale - Kogama Zırh Çatışması Brawl Stars: Sandık Simülatörü Bonnie ve Mia kraliyet düğüne katıldı Patlayıcı acele Clash of Clans - Taht Savunucusu Royale Çevrimiçi Clash Tetris: Clash Royale Eğer Royale Clash bildiği gibi
Roblox OyunlarıSavaş oyunlarıUno oyunlarıKartlar oyunlarıHafıza oyunları

Ücretsiz çatışma royale oyunları içeren geniş koleksiyon

Tankların Çatışması Nickelodeon: Süper (Kahraman) Brawl 4 Clash of Clans Card Legends Clash Galaxy Savaş kesmek Thrones Oyunu çevrimiçi Mahjong Clash Royale Kim kimin:? Royale Clash Brawl Stars: Boyama Keskin nişancı çatışması 3d komik Clash Royale: Mektup Boyamak için Royale Clash

Roblox OyunlarıCuphead oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıLol sürpriz oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıSimler oyunlarıFortnite oyunlarıCartoon network Oyunları

çatışma royale oyunları çevrimiçi

Clash Royale arenada savaşın 🔥

çatışma royale, görüntülenecek yaklaşık 24 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, brawl stars, clash of clans, clash royale oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Clash Royale'ın Mini Oyun versiyonlarının keyfini çıkarın


Clash Royale, çevrimiçi mini oyunlara büyük bir adım atan popüler bir mobil oyundur. Bu, arenaya asker konuşlandırarak 1'e 1 savaşlarda rakiplerinizle yüzleşmekle ilgilidir. Başlamadan önce, her biri bir birlik, yapı veya büyü içeren 8 karttan oluşan bir deste oluşturmalısınız. Her kartın bir iksir maliyeti vardır ve siz savaştıkça iksiriniz on puana kadar artacaktır.
Bu oyunda en önemli şey net bir stratejiye sahip olmak ve iksiri doğru yönetmektir çünkü bu, zaferin anahtarı olabilir. Göreviniz rakibinizin üç kulesini yıkmaya çalışmak olacak, ancak sonunda en çok kuleyi deviren oyuncu, ister üçü ister sadece biri olsun, kazanacak. Artık web sitemizde Clash Royale'ın çevrimiçi versiyonlarını deneyebilir ve oyundaki tüm sandıkları açarak eğlenebilirsiniz.
Clash Royale, birçok karakterin paylaşılması nedeniyle bu oyunun başlangıcı olan bir köy oyunu olan ağabeyi Clash of Clans'ın gölgesinde doğdu. Her ikisi de cep telefonlarına yönelik bu iki büyük hit ile ünlü Fin şirketi Supercell'e ait. Artık Clash Royale'ın çevrimiçi versiyonlarının keyfini çıkarabilir ve bu savaşlarla dolu harika bir öğleden sonra geçirebilirsiniz.

Clash Royale Nasıl Oynanır?


Clash Royale'ın oynanışı oldukça basittir çünkü arenalarda ilerledikçe bunların kilidi açılacaktır, ancak mevcut tüm kartlardan 8 karttan oluşan bir deste oluşturmanız gerekecektir. 2 ila 4 oyuncu birbiriyle karşı karşıya gelecek (2'ye 2 savaşta) ve amaç, rakibinizin kulelerini yok etmek olacak. Toplamda 3 kule vardır; her iki tarafta ikişer tane ve ortada bir kral kulesi vardır. Bu en önemlisidir çünkü kralın kulesi yıkılırsa oyun o oyuncunun zaferiyle sona erecektir.
Kulelerinizi savunmak ve düşman kulelerine saldırmak için 3 dakikanız var, eğer bu süre sonunda hiçbir oyuncu düşman kulelerini yıkmayı başaramazsa, ek bir dakika daha verilecektir. Uzatma süresi sona ererse ve ikisi de kuleyi devirmeyi başaramazsa, rakip kulelere en fazla hasarı veren oyuncu kazanır.
Oyunu kazanarak kupalar kazanacaksınız ve onlarla birlikte oyunun farklı alanlarında ilerleyeceksiniz. Bu, yeni kartların kilidini açmak ve daha iyi ödüller almak için kullanılır. Her zaferle birlikte bir sandık ve içinde birliğinizi geliştirmek için gerekli kartları da alacaksınız. En önemli şey, stratejiniz konusunda net olmanız ve belirli saldırganları savunmak için tam olarak hangi kartlara ihtiyacınız olduğunu bilmenizdir. Clash Royale'in resmi sürümüyle başlamak istemiyorsanız sizi web sitemizdeki mini oyun sürümlerini denemeye davet ediyoruz.

İnternette başarılı olan Clash Royale mini oyunları.


Web sitemizde sizlere sunduğumuz Clash Royale maceralarına katılmanın vakti geldi. Burada, Clash Royale'in oynanışını mükemmel bir şekilde taklit eden versiyonların keyfini çıkarabileceksiniz ve bu, sansasyon yaratan bir oyundur ve çıkışından bu yana 7 yıldan fazla zaman geçmesine rağmen hala çok günceldir.
En çok önerdiğimiz oyunlardan biri Clash of Vikings, çünkü kelimenin tam anlamıyla çevrimiçi Clash Royale mini oyun versiyonu. Ama o tek değil. Ayrıca Clash Royale karakterlerinin ve diğerlerinin yer aldığı hafıza oyunları gibi klasik oyunların da keyfini çıkarabileceksiniz.
Bu kategoriye ayrıca Clash of Clans veya Brawl Star gibi Supercell klasiklerini taklit eden diğer oyunları da ekledik.Web sitemizde en iyi Clash Royale mini oyunlarının ve tüm Supercell fabrikasının keyfini çıkarın.