adalar

Adalar Oyun


Ada hop
Ada hop


diğerleri Adalar Oyun
Ada maceraları
100%
Karikatür: minigolf
Karikatür: minigolf
Gizemli ada oluşturmak
Gizemli ada oluşturmak
Baş
Baş
Empire: İspanyol fethi
75%
Empire: İspanyol fethi
Maymun adası
Maymun adası
Pimitive
Pimitive
Escape Survive
100%
Creeper craft
76%
Creeper craft
Terraria
88%
Terraria
Dino maceralar
Dino maceralar


Diğer ücretsiz oyunlarUnity 3D
Clash Royale açılış Sandıklar
39%
Adada Minecraft
35%
Paw Patrol oyunlar
75%
Minecraft sorular
43%
Marvel kavgalar
74%

Adalar Oyun

Adalar Oyun

olarak paha biçilmez hazineleri gizli bu harika şeyler bizim gezegenimizin okyanuslardaki adalar sonsuz sayıda vardır. Bu hazineler bulunamıyor ve tüm tuzakları aşmak ve bulmacaları çözmek mümkün olup olmadığını sadece harita olanlar, bunları bulabilirsiniz gizlenmişti.

Gerçek bir hazine haritası alın ve harita işaretleme okunaklı sitesine ulaşmak için bir tekne ve mürettebat almalısınız bunu yapmak için, ilan atılmak. Eğer hazine bulacaksınız yere alırsanız onları doğru ödül sizi yeni alanlara yönlendirecek çözmek ise hazine erişimi korumak için koymak bulmaca çözmek zorundadır.

Bir yanlış adım ölümcül tuzak tetikleyebilir çünkü Ama hepsi bu kadar basit değil, sen çukurları doldurdu şiş bir sürü kırma kayalar, zehirlenen dart ve ustaca tuzaklar her türlü bulacaksınız. Bütün bu önleyebilirsiniz varsa, layık gerçek bir hazine olduğunu ve şimdi size aittir, sadece tüm geçirmek için eve gitmek zorunda.

Ama bir adada verilebilir tek macera değildir. Hepimiz sonra, görünüşte ıssız bir adaya sona erdi düşmanca Kızılderili kabileleri varlığını keşfetti bir Batığı sonra Robinson Crusoe hikaye biliyorum. Burada da bir adada bir batığı hayatta ve kurtulmak gerekir. kayıp olanların bazıları yaramaz Bart Simpson hala oturup dışarı denemek zorunda ıssız bir adada terk sona ermeyecek gibi ünlüler bulunmaktadır. animasyon serisi Dram Adası karakterleri ile bir macera yaşayacak bir oyun ada oynamak için başka bir seçenek de sitemizde partiye katılmak. kendi zevkinize uygun ve birinci kişi bunu yaşamak başlar macera seçin!
diğer oyunları aramayı deneyinYorumlar Oyunlar