Adam kaçırma Oyun

🔥Diğer adam kaçırma oyunlarıÖrümcek Adam: Gerçek SoocerÖrümcek Adam: Gerçek Soocer Noel: Bir kardan adam yapmakNoel: Bir kardan adam yapmak Kar Savaşları IOKar Savaşları IO Bulmaca: Örümcek Adam BuluşmasıBulmaca: Örümcek Adam Buluşması GTA' da Demir AdamGTA' da Demir Adam Spider Man Hack: Kilitleme LaboratuvarıSpider Man Hack: Kilitleme Laboratuvarı Yenilmezler: Hydra DashYenilmezler: Hydra Dash Örümcek Adam ile uçunÖrümcek Adam ile uçun Uzaylı İstilası - YıkımUzaylı İstilası - Yıkım Süper Kahramanlar: Gizli YüzlerSüper Kahramanlar: Gizli Yüzler Ragdoll SpidermanRagdoll Spiderman Örümcek Adam VS GergedanÖrümcek Adam VS Gergedan Yenilmezler: Hangi süper kahraman olacaksın?Yenilmezler: Hangi süper kahraman olacaksın? Yenilmezler: TaktiklerYenilmezler: Taktikler Demir Adam: Paraşütle atlamaDemir Adam: Paraşütle atlama Otel Transilvanya 2: BulmacaOtel Transilvanya 2: Bulmaca Örümcek Adam Mysterio KoşusuÖrümcek Adam Mysterio Koşusu Canavarlar 3D mücadeleCanavarlar 3D mücadele Örümcek Adam Süper KahramanÖrümcek Adam Süper Kahraman örümcek Adam eve dönüşörümcek Adam eve dönüş Fly with ropeFly with rope örümcek adam tehditleri tespitörümcek adam tehditleri tespit Simon'ın canavarlarıSimon'ın canavarları Süper kahraman tahminSüper kahraman tahmin Basketbolda süper kahramanlarBasketbolda süper kahramanlar Yenilmezler EndgameYenilmezler Endgame Favori kahramanların zanaat macerasıFavori kahramanların zanaat macerası Marvel süper kahramanlarıMarvel süper kahramanları

Adam kaçırma

🔥Kaçırma olayından çık

Bu rahatsız olanlar tarafından kaçırılan kurbanların esaretini sonlandırın. Bu oyunların bazılarında, adam kaçırabilir ve kurbanınızı öldürebilir veya kaçıran kişi olabilirsiniz.

Kaçırma oyunlarında, saldırganlarınızdan kurnazlıktan ve kaçış becerilerinden kaçmak zorunda kalacaksınız, kaçırılan psikopat tarafından yakalanmadan sizi kaçırdığınız yerden ayrılmak zorunda kalacaksınız. Seni bir sandalyeye bağlayacaklar ve saldırganların kaçmaya başlamak için burada olmadıkları zaman fırsat bulmalısınız. Kaçışa başlamak ve hayatta kalmak için kullanmanız gereken alet ve silahları bulmak için yeri keşfedin. Tüm bilmeceleri çözmek ve çok geç olmadan kaçmak için tüm yaratıcılığınızı kullanmanız gereken farklı hikayelere sahip farklı oyunlar var. Grafik macera oyunları veya karakterlerle etkileşimde bulunmak ve yol boyunca ortaya çıkan bulmacaları çözmek için fareyi kullanacağınız tıklama ve nokta oyunları olarak da bilinir.
Go to TOP