adam kaçırma

Adam kaçırma Oyun
diğerleri Adam kaçırma Oyun


+ 50
yeni
Friv OyunFriv Oyun
+ 160
yeni
Aşınma OyunAşınma Oyun
+ 60
yeni
Kavga OyunKavga Oyun
+ 30
yeni
Lego OyunLego Oyun
+ 10
yeni
Işkence OyunIşkence Oyun
+ 40
yeni
Terör OyunTerör Oyun

Adam kaçırma Oyun

Adam kaçırma Oyun

adam kaçırma oyunları kaçmak için kurnaz ve becerileri ile saldırganları kaçmak zorunda, sen seni kaçırdı psikopat yakalamak olmadan kaçırılan yeri terk etmek zorunda.

Onlar bir sandalyeye sizi kravat olacak ve size saldırganların uçuş başlamak için olmadığında fırsatı kaçırmamak gerekiyor. Eğer çalışma başlatmak ve dışarı hayatta yapmak için kullanmak zorunda olacak hangi araç ve silah arıyor yer keşfetmek.

Tüm bulmaca çözmek ve çok geç olmadan kaçmak için tüm fikir kullanmak zorunda farklı hikayeleri ile farklı oyunlar vardır. Onlar grafik macera oyunları veya aynı zamanda noktası olarak bilinen ve karakterler ile etkileşim ve uçuş esnasında ortaya çıkan bulmacaları çözmek için fare kullanmak olacaktır oyunları tıklayın.

Eğer zorlukları gibi ve koyun istihbarat onaylarsa, biz size kaçırma oyun oynarken zevk ve kaçış olacağını garanti.

Böyle Escape olarak çok popüler bir oyun var: Eğer kaçırılan derisinde almak ve suçluların atlatmak zorunda kaçırılan kızlar canlı kaçmak için. Ama kaçırılma açıktır, bu nedenle erkek ve erkek değil sadece, hiçbir şey bir kurban almak için değil zaman almak isteyen bir kaçıran delilik kaçar. Senin görevin onların düz bozabilir ve rehineler güvenli bir şekilde eve dönebilirsiniz yapmaktır. Enjoy it!