Arkanoid Oyun

Arkanoid oyunlarının platformunu hareket ettirin, böylece ekranın bloklarını patlayan top düşmez.
Tuğla Kırıcı 3D Mobil cihazlar için ara Arkanoid: Canavar Tuğlalar Atari breakout Ben 10 alien abluka Cüce Kalesi Baloncuklar içinde kelebekler Renkli bowling Arkanoid: şövalyeleri ve Dev Tuğla mağara
Play storeÇarşıBejeweledBloklarZumaTetrisKlasikPinballTelefonlar, cepPacmanBubble shooter
Arkanoid: Gökada Madenci

Diğer arkanoid oyunları

Tuğla dışarı meydan Kızılderili kabilesi Yabancı kilit Ben 10 ping pong Arkanoid Sünger Bob Dragon Ball Z kurtarıcı Warpong Clarence Donuts yiyor Paw Patrol Bounce Jumper 3

Arkanoid

Çubuğu tutun ve topun kaçmasına izin vermeyin

Uzay Vaus kontrolünü elinize alın ve imha gezegeni biliyor musunuz eğer enerji topu, toprak ulaşmak engeller. Eğer çarpışma yolun ortasında gemi koymak gerekir durdurmak ve uzaya kalkan gücü ile sıçrama izin ama darbe inmeye bekleyen düşman gemileri yüzlerce var gibi bir sorun var etmek.

Yani en iyi strateji dikdörtgen gemi ile enerji top sıçrama ve bunları tek tek yok etmektir. Eğer aktif enerji kaybolur bu topu tutmak için enerji üretmek tüm gemileri yok Sadece zaman gemi yok doğru açıda topu sıçrama var, çünkü zor.

Zorluk ve biz yanlış olsaydı sadece bir kez Vaus eklendiği imha edilecek yeryüzünde başka bir yere gemi hareket olduğunu baskısı yanında. Vaus bu tür saldırıları çıkma hazırlanan tek Dünya gemi gibi Yani, bizim düşman yok her harekette maksimum risk almak zorunda.
Go to TOP