Arkanoid: Canavar Tuğlalar Mobil cihazlar için ara Tuğla dışarı meydan Atari breakout Cüce Kalesi Ben 10 alien abluka Arkanoid: şövalyeleri ve Dev Baloncuklar içinde kelebekler Madenci Tuğla mağara Renkli bowling Arkanoid: Gökada Ben 10 ping pong Yabancı kilit Kızılderili kabilesi Arkanoid Sünger Bob Paw Patrol Bounce Dragon Ball Z kurtarıcı Clarence Donuts yiyor Warpong Jumper 3 Macera Süresi: Rebound Timmy ve Fairly OddParents'ı Papa pear

Arkanoid Oyun

Çubuğu tutun ve topun kaçmasına izin vermeyin

Uzay Vaus kontrolünü elinize alın ve imha gezegeni biliyor musunuz eğer enerji topu, toprak ulaşmak engeller. Eğer çarpışma yolun ortasında gemi koymak gerekir durdurmak ve uzaya kalkan gücü ile sıçrama izin ama darbe inmeye bekleyen düşman gemileri yüzlerce var gibi bir sorun var etmek.

Yani en iyi strateji dikdörtgen gemi ile enerji top sıçrama ve bunları tek tek yok etmektir. Eğer aktif enerji kaybolur bu topu tutmak için enerji üretmek tüm gemileri yok Sadece zaman gemi yok doğru açıda topu sıçrama var, çünkü zor.

Zorluk ve biz yanlış olsaydı sadece bir kez Vaus eklendiği imha edilecek yeryüzünde başka bir yere gemi hareket olduğunu baskısı yanında. Vaus bu tür saldırıları çıkma hazırlanan tek Dünya gemi gibi Yani, bizim düşman yok her harekette maksimum risk almak zorunda.

Arkanoid oyunlarının platformunu hareket ettirin, böylece ekranın bloklarını patlayan top düşmez.


Arabalar Oyun Futbol Oyun Yetenek Oyun Kızlar Oyun Aşınma Oyun Bubble shooter Oyun Mario bros Oyun Tablo Oyun Zombiler Oyun Yemek pişirme Oyun Kavga Oyun 2 oyuncu Oyun Hello neighbor Oyun Oyun kategorileri
Go to TOP