Savaşta AskerKral Askerler 3Asker yoluSırada Ne Var?Metal silah öfkesiMortar.ioSavaş SimülatörüCanavarlara karşı savaşSavaş: Askeri TaktiklerMotor Kahraman ÇevrimiçiPUBG PikselGörev Assasins Sniper Of ÇağrıStickman VS ZombiesKöprüdeki PompalarMasked Forces: Bir Atıcı oyunuBloble. IoZombi Yükseliyor: Ölü SınırAlfa silahlarıDuty sonsuz savaş bedava ÇağrıCad Savaşı 4Çevrimiçi savaşZombi KatilleriHayatta Kalma Cadılar BayramıSiber avcısıKanlı Silah Minecraft 4Son ölüm mangasıÖlüm mangası 23B savaş bölgesiII. Dünya Savaşı: SeigeSavaş Bölgesi: 3D Paralı AskerlerPrenseslerin karnaval partisiSavaşta kahramanın yoluArnie SaldırısıZombie Pixel Combat: Çok OyunculuSuikastçı Çekim: Zombie 3DYıkıcı savaşta askerCesur askerlerParalıDesert Rifle Ver. 2Kurşun savaşSavaş kalıntıAfganistan elit askerSaha Komutanlığı2 elit birimiDestroyer zombilerMini WarsAge of EmpiresMuharebe TankıOrman savaş sürüşSavaş dişliOverwatchGörev operasyon çağrısıSavaş FuryNükleer topçuAlejandro MagnoBattle Gear 2Metal Slug, son görevWarpongBatı Blitzkrieg 2Flakmeister: Depodaki SavaşıSniper HeroRamboMotosiklet savaşıModern gladyatörler, sağkalımHer şeyi yokOyuncak Hikayesi: Woody'büyük maceraFuture Soldierİkinci Dünya Savaşı 1944Kraliyet kale savunurLanet güvercinlerTabur çatışmaKaleyi korumakRambo Sayın BaşkanÇapraz tanklarMajor Jack the call from General CowardInsan olmayanCall of duty: Modern warfare flaşCounter Strike M4A1 2Star Wars: Klon SavaşlarıWar: Tabanını korumak


Diğer Askerler oyunları

Temel savunŞehirde eylemNazi ZombiesFallen kaydetKüresel KurtarmaBattlefield Shooter 2NAZISKayıp SavaşçıKomut: Anti uzaylıVegeta yeni kıyafetler giymekAskerlerin kalıntılarınıWarlordsSavaşın geri tepmesiyle mücadeleCommando 2Metal Slug 5Dondurulmuş, makyajÇölde tüfekSavaş çevrimiçi


Askerler Oyun

Takımındaki en iyi asker ol

Savaşlar bizim torunları için daha iyi bir dünya ulaşmanın görünümünde kendi ülke ve insanlık için hayatlarını vermeye hazırız bu cesur askerler olmadan hiçbir şey olurdu. çok değer galip çıkıp gidiyoruz eğer asla bilemezsiniz savaşa ordu girmek ve yüz için gereklidir. Teknik gelişmeler onları rakip ordu mücadeleye yardımcı yeni teknolojileri sahip bu insanlar yardımcı olmuştur. Bir çok durumda, bir ordu gelişim düzeyi zafer belirler. Ama makine şimdi kendisi tarafından çalışır, ancak buna arkasında birine ihtiyacı yoktur. Bu askerler ve bunları başarıyla bitirmek için görevlerini bakmalıdır.

En tekrarlayan savaşlar birbirlerine karşı müttefik ülkelerin bir ülkenin olanlar, ya da grup ve birbirlerine insan ırkının orada karşı karşıya gelecek. etkileri dedikleri gibi her iki tarafın saflarında asker kaybetti, hiç kimse, bir savaşta kazandı, yıkıcı vardır. Ama aynı zamanda uzaydan insan ırkı ve varışlar yaratıklar arasında oluşacak bir sanal savaşlar vardır. kaydetmek için insanlık yeryüzünde yabancı saldırı sonuna kadar askerlerin ordu katılacak. Bir zombi kıyamet, askerler iyi insanlar yüzünden silah ve stratejik taktik kullanımdaki eğitim hayatta yardımcı olmak için yerleştirilir.

Kısacası, bir asker olmanın kolay bir iş değildir ve daha önce hazırlanmış olanlar için mücadele yüzlerce bulunabilir. PC'nizin askerler için bu fantastik online oyunlar ile bir savaş kahramanı olmak gibi almakla kadar kolay, ne hissettiğini yaşamak ve oynamak için zaman ve oyun indirmek için gerek yoktur. , Düşmanları yok keskin nişancı ile düşmanları ortadan kaldırarak arka kalmak ya da roket atar ve roketatar gibi ağır silahları kullanmaya silah iyi cephaneliği alın. savaş ve sonuçta savaşı kazanmak için her görevi getirin!

Sizi öldürmeye çalışan bütün düşman askerlerden kurtulmak için savaşa dahil olun

Go to TOP