Aslan kral Oyun

Simba'yı babasının tahtına geri getirmek için yara izi yenilmelidir. Maceralarda Timon, Pumbaa ve sevgili Nala'ya Aslan Kralı olmasına yardım edecek.
Rey León Hafızası Guard Aslan Kral Bulmaca; Aslan Kral Timon çalışır Zuma: The Lion KingDiğer aslan kral oyunları

Taht Oyunları Resmi Eğlenceli genç satranç Savaşçıların Kralı 99 Kral Askerler 4 Kral Rugni Kulesi Fethi Kral tokat Pizza Tıklayıcısı Kralı Hırsızlar Kralı Kral yolu Çılgın Çekim Kralı Savaşçıların Kralı ' 98 Kral Ice vs Marceline Freecell Kralı Kızma Birader Kralı Soğuk kral Boşta Süpermarket Kralı Kral Askerler 3 Sürükle Kralı: 2 Hızlı 2 Öfkeli Timon ve Pumbaa kaçmak Koca kafa Warp Orman Caverman Hunga Dinozorlar Bir dinozor beslemek

Aslan kral

Simba hüküm sürmeye hazır

Disney'in en büyük hitlerinden biri Aslan Kral animasyon filmi. Bu, Kral Mufasa'nın oğlu Simba adında küçük bir aslanın hikayesini anlatıyor. Simba, bir gün üç sırtlanın yardımıyla tahtta gasp etmeyi planlayan kötü amcası Scar'ın planlarından habersiz olarak, bir gün babasının halefi olmak için gereken her şeyi öğrenmelidir. Mufasa'nın hayatını kaybedeceği bir iz bırakacaklar. Scar'ın planı hiç başarılı olmamıştı çünkü Simba kurtarıldı ve hatayı telafi etti, babasının ölümüne karşı suçlu hissettirdi ve kral olarak kalarak kaçmasına neden oldu. Simba, Nala hayatında görünene ve Scar'ın kral olduğu için krallıkta neler olduğunu söyleyene kadar onu yetişkin bir aslan haline getirecek Timón ve Pumba ile buluşacak. Simba, bir zamanlar babasına ait olan tahtı işgal etmeye geri dönmeye karar verdiğinde.
Go to TOP