atlama

Atlama Oyun
diğerleri Atlama Oyun
Unity 3D
Parkour go 3D
100%Atlama Oyun

Atlama Oyun

Birçok spor ve çocuklar için oyun en yinelenen etkinliklerinden biri atlamak için. oyunların bir sürü biz alt satırında ya kendi vücut veya aracın çeşit kullanarak, iyi bir sıçrama yapmak için olduğunu bulmak neden budur. Olimpiyatlarda yüksek atlamada, sırıkla ve uzun atlamada gibi birçok spor atlama vardır. Onlar oldukça kısa bir mesafe koşmak zorunda ve sonra hedefini aşan veya daha fazla mesafe elde etmek için atlayacaktır. web sitemizde, size rakipleri geri kalanını empoze için en iyi atlama arayan gitmek zorunda bu tip oyunları bulacaksınız.

atlama içeren oyunların başka bir formu olan çocukluk klasik oyunlar dayanmaktadır. Bu atlamak veya elastik kauçuk atlamak, ayrıca atlama ipi olarak da bilinen atlama ipi, durumdur. Onlar çok basit bir oyun ama onlar ayakları üzerinde sizi vurmadan önce bir ip atlamak zorunda olduğu çok eğlenceli zaman vardır, ama sen kaybettin.

Ama jumping içeren oyunların birçok türü vardır ve biz oyun çok farklı ama bu ortak özelliği ile buluştuğu bu kategoriyi, yapmış nedeni budur. Biz atlamak ve ateş oyunları, skydive, binalardan atlayarak, atlama trenler var ve aşağı alıyorsanız bilmeden boşluğa atlama oluşan tüm engelleri ya da öylesine çılgın oyunlar üstesinden. Eğer bir çocuk / çok ürkek iseniz, biz sizin için var oyunların bu büyük miktarda denemek zorunda!