Avatar: Aang'ın Efsanesi hakkında ne biliyorsun?Avatar kız elbisesiAvatarAvatar 4 millet turnuvasıAvatar kale kavgaIki karakter değiştirmekAğaçları arasında avatarYılan pass avatar denemeleri


Diğer Avatar: Son Hava Bükücü oyunları

Çeteler: Güçlü SavaşHava trafik kontrolHava Hokeyi GlowHava trafik kontrol havaalanıHava saldırısıHava savaşıGerçekçi hava hokeyi3D hava savaşçısıSuper Brawl 2 nickelodeonSüper kavgaDisney hava hokeyHava kız yapmaAvatar Star Sue: HairstylesScooby büyük hava

Avatar: Son Hava Bükücü Oyun

Aang dünyasına dalmak

İnsanlık Yıldızlararası seyahat diğer gezegenleri ulaşmak ve çeşitli gezegenleri kolonize başarmış, yaptığı seyahatlerde o Unobtainium adında değerli bir mineral buldu. İnsanlık bu malzeme arıyor galaksi boyunca taşındı, artık bu malzemenin büyük miktarda içeren gezegen Polyphemus bir aya geldi.

Asıl sorun insanlara ve ikinci unbreathable zehirli atmosfer gezegende yaşayan Na'vi uzaylı ırk olmasıdır. Bu nedenle gezegende yaşayan vahşi ve korkunç hayvanların çok sayıda, insanların çalışma ve onların yardım almak için Na'vi dost girişimi.

Ama bu köy gezegen ve yaratıklar ile senkronize, yani insanın yarattığı tahribat hepsi de gibi bir şey değildir. Onlar anne sevgisi onlara kutsal tehdit Özellikle, bu ağaç onun ayaklarına insanların almak istiyorum mineral bir yeri vardır. Sonra çatışma patlayacak, sen hangi tarafı vardır?

Avatar, Airbender dövüş sanatları oyunlarında Aang efsanesini takip etmeli

Go to TOP