ücretsiz Avcılık Oyunlar

ücretsiz Avcılık Oyunlar

avı katılır ve tüm kopyalarını, büyük ve küçük oyun yapmak için büyük bir amacı gösterir. Sen klübe ve sanal avcılar çevrimiçi hayvan simülatörleri çekim ile eğlenebilirsiniz.

Avcılık OyunlarÜcretsiz Clarence ve arkadaşları kertenkele yakalamak Oyun
100%
Unity 3D
Ücretsiz Av dinozorlar Oyun
Av dinozorlar
Ücretsiz Ördek avı Oyun
Ördek avı
Ücretsiz ördek çekim Oyun
67%
ördek çekim
Ücretsiz Tavuklar Oyun
Tavuklar
Ücretsiz Lanet güvercinler Oyun
Lanet güvercinler
Ücretsiz Safari Oyun
Safari
Ücretsiz Duck hunting Oyun
Duck hunting
Ücretsiz Avı ejderhalar Oyun
Avı ejderhalar
Ücretsiz Av güvercinler Oyun
Av güvercinler
Ücretsiz Peacock avı Oyun
Peacock avı
Ücretsiz Yay avcılık Oyun
Yay avcılık
Ücretsiz Uçan ördek avı Oyun
Uçan ördek avı
Ücretsiz Okçuluk 2 Oyun
Okçuluk 2
Ücretsiz Avustralya'da avı Oyun
Avustralya'da avı
Ücretsiz Koca Ayak Oyun
Koca Ayak


+ Avcılık Oyunlar
Ücretsiz Bumerang ile Avcılık Oyun
Bumerang ile Avcılık

avcılık

Avcılık Oyunlar

Bedava avcılık oynamak için nasıl, hiçbir indirme

Av yeryüzünde ilk ataları ile aynı zaman alır bir faaliyettir. insanlığın başında yemek hayvanları öldürmek, hayatta kalmak için tek yolu buydu. atalarımızın ezelden beri sonunda onu yakalamak ya da bir tuzağa onu cezbetmek için, kilometre uzaklıklarda yemyeşil bir ormanın içinde avlarını izlemek için öğrendim.

avcılık birçok türleri bazı spesifik alanlarda tuzak kurmak ve onlara hayvan çekmek ya da kimse onlara düşmek için sadece bekleyin dayanmaktadır vardır. birkaç kişi bir hayvanı corralling sorumlu olan diğer taktikleri vardır, bir mızrakla onu getirmek.

Bazı nedeniyle kapsamı yay veya yaylı tüfek kullanmak ve gerçekten sessiz silah olması, çevrelerindeki diğer hayvanları uyarmak değil tercih ederken. Bazı durumlarda avcılar bir geçit av pusuda ya da içki nerede göründükleri gibi, ölümcül bir darbe asetarles için.

Bugün av eğlence, bir Pazar geçirmek için bir daha yolu bir yöntem haline gelmiştir. Birçok arkadaş toplamak ve tüfek ve tabanca gibi silahlar her türlü av alanına gelir ve av takip edecektir köpekler eşliğinde. En yaygın av geyik, geyik ve kuşlar bulunmaktadır. Moda orada da daha tehlikeli vahşi hayvanlar ve bu hayvanların bir avı yürütmek yerlere gezi olduğunu.

Burada bu tür ördek, güvercinler, tavuklar, hatta ejderha gibi farklı hayvanları avlamak için oynayabilir. Hedefi vurmak için iyi bir amaca sahip ve gezegendeki en iyi avcı olmaya hazır onun cabez.¿Estás sona senin mermi veya okların biri olmadan vermek değil gerekir? Eğer gezegen ve Hunt onları en tehlikeli hayvanlar hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.
Diğer oyunları aramayı deneyinYorumlar Oyunlar