avcılık

Avcılık Oyun


Şükran Günü için hindi AvcılıkAv dinozorlarAv güvercinlerAvı ejderhalarTavuklarClarence ve arkadaşları kertenkele yakalamakSafariPenguenleri vurPeacock avıÖrdek çekimLanet güvercinler

simmilar oyunlar

Silâh OyunDinozorlar OyunSniper OyunSimülasyon OyunSpor OyunOklar OyunGoriller OyunAvcılık OyunHayvanlar OyunBalık Oyun
Avcılık Oyun

Avcılık Oyun

Burada böyle ördekler, güvercinler, tavuklar ve hatta ejderha gibi farklı hayvanları avlamak için oynayabilir. Sen hedefe ulaşmak iyi amacı var ve mermiler veya okların biri gezegenin en iyi avcı olmaya hazır kafasında bitirdi .¿Estás olmadan uzağa yapamaz gerekir?. avcılık Bu oyunlar onları avlamak için gezegendeki en tehlikeli hayvanlar hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.

avcılık birçok türü bazı spesifik alanlarda tuzak kurmak ve onlara hayvan getirmek veya kimse onlara düşmek için sadece bekleyin dayanmaktadır vardır. Birkaç bireyler bir hayvanı corralling sorumlu olan diğer taktikleri vardır, bir mızrakla onu getirmek.

Bazı tatar yayları veya kapsamı nedeniyle yay kullanmak ve gerçekten sessiz silah olmasının tercih ederken, etrafta başka hayvanlar uyarmak değil ve kullanmak öğrenirseniz bu size çok yardım görev yapacak. Bazı durumlarda avcılar bir geçitte av pusuda ya da su içmek nerede görünür olarak onlara ölümcül bir darbe vurmak.

Nişancılık Oyun

Hayvanlar Oyun

Silâh Oyun
En çok oynanan oyunlar

PUBGMerhaba Komşu Alfa 4Paper MinecraftMerhaba KomşuThe Sims 4Minecraft Hunger Games Ver. 2Şükran Günü için hindi AvcılıkAv dinozorlarNick KupasıParkour GTA V tarzıRollercoaster Phineas ve FerbVS Kötüler Disney Prensesleri