bakım

Bakım Oyun


Bakıcı maymunlarNannyBebek bakımı Talking TomBakım ve bebek Ariel elbiseHayvanlar için bakım: SincapSu aygırı için bakımBakım pet: Dirty MonkeyŞirin Bebek Caresçocuk bakıcılığıTop Pups PopHayvanlar için bakımVahşi Hayvanlar için BakımBakım bebek fillerŞehir hayvanat bahçesiSüper kanguruSirk aslanı bakımıBebek Hazel dişlerini fırçalamak için öğrenmeBebek bakımında bebek bakımı

diğerleri Bakım Oyun

Sevimli köpek bakımıHasta bebek bakımıBakım Bears kesimi

simmilar oyunlar

Kızlar OyunHamile OyunSimülasyon OyunYetenek OyunEylem OyunHastaneler OyunBebek OyunYıkama köpekler OyunBakım OyunKöpekler OyunPet OyunHemşireler Oyun
Bakım Oyun

Bakım Oyun

En sık gençler yapmak işlerden biri komşuları veya aile küçük çocuklar için bakım için, bu basit gibi görünüyor ama sadece onları izlemek zorunda çünkü çok, sen hazırlıklı değilseniz bu çok zor, bu küçük hizmet Eğer onları beslemek, yahut onları giydirmek zorunda. onlar yormak ya da işemek eğer değiştirilmesi çok küçük ise ağızlarına herhangi bir tehlikeli veya zehirli bir nesne için oynamadığı Ayrıca, hatta izlemek gerekir.

Bütün bu bu çocukların birden fazla bakımı için varsa karmaşık olduğunu ya da bu durumda o her zaman onu izlemek ve kötü beklemek gerekli olduğundan sadece bozgunculuk arayan bir çok kötü bir çocuk ise. bir saniye boşa olarak, çünkü bir şaka geçirebilirsiniz veya polis bazı yaramazlık komşuları için görünür. Eğer gerçek çocuklara karşı birbiri ardına yapabilirsiniz tüm pratik yapmalısınız onları oyalamak için seviyorum lezzetli yemekler ve eğlenceli oyunlar hazırlamak için öğrenmek nedeni budur.

Sen yeni doğan bebeklerin Barbie veya Anna Dondurulmuş gibi çok ünlü kızlar dikkat çekmek. Ayrıca onlar yıkanmak ve o sadece bebekken onu uzun saç tarağı zorunda Rapunzel örneğinde olduğu gibi küçük bu prensesler zaman. Bu yeni doğmuş bebekler olabileceğini en iyi dadı olmak.

Ama her şey bebekler ilgilenir ve aynı zamanda hayvanların bakıcıları olabilir. Köpekler, atlar, kediler, hamster ve evcil hayvanların her türlü en iyi bakımı almak için elinizde konacaktır. Evden bunu ya da tüm müşterilerinizin hayvan farkında olması gereken bir kreş hayvanları yönetebilirsiniz. Bu sanal bebekler ya da en güzel çalışmak ve en ünlü şehir bakıcılar evcil hayvan arasında bir boşluk haline aşağı olsun.

Kızlar Oyun

Hayvanlar Oyun

Hastaneler Oyun
En çok oynanan oyunlar

«
»