bakugan

Bakugan Oyun
Diğer ücretsiz oyunlar
Bakugan Oyun

Bakugan Oyun

Bakugan asıl unsur kartları stratejik oyun dayalı bir anime serisidir. diğerleri arasında Latin Amerika'da savaş: serisi İngilizce ve Bakugan içinde Bakugan seçildi. orijinal serisi o yukarıdaki isimler aldı ama daha sonra bir devam filmi yapmak için karar sadece bir sezon vardı. Bir Fighters Bakugan Bakugan New Vestroia çok başarılı olduğunu, 52 bölümden bir sezon izledi. Bu yüzden olur Gundalian Invaders Bakugan adını ve Bakugan Mechtanium ortaya çıkması başlıklı olduğu dördüncü liderliğindeki üçüncü taksit.

Bu serinin ana argümanı onlar cennet harflerden yağmur başladığında bir gün değişti Dan Kuso adında genç bir adamın, hayatı oldu. Bu mektupların İçinde Bakugan adında yaratıklar vardı ve şimdi Dan ve arkadaşları (Runo, Shun, Alice, Julie ve Marucho) hem de dünyayı fethetmek isteyen bazı kötü adamlar mücadele etmesi gerekecek bir macera batırılır Bakugan, Vestroia.

Bu serinin başarısı sergileme çok çoğalırlar yaptırdı karakterler ve video oyunları ile hangi oyuncaklar, bakugan kartları arasında. Bakugan oyun konsolları Nintendo Wii ve DS için öncelikle geldi ama yakında PS2 ve PS3 çıkacak Sony ile anlaştı. Ayrıca, aynı zamanda XBOX 360 ve PC için bulabilirsiniz beri.

flash oyunlar Bakugan değil umut yaptı ve biz onlar için tam bir kategori var. Bu anime hayranı iseniz eğlenceli oyunlar biz Bakugan oynamadan daha fazla zaman harcamak olamaz. Kart oyunları, sen serisinin en iyi anları hatırlamak isteyenler ile bir halka ya da muhteşem bulmaca kahramanları mücadele hangi oyunlar. Bütün bu ve ücretsiz ve PC'nizde herhangi bir şey indirirken olmadan, parmaklarınızın ucunda çok daha fazla.diğer oyunları aramayı deneyin