bambi

Bambi Oyun


BambiYapboz BambiBambi numarası

simmilar oyunlar

Disney prensesler OyunDisney OyunOyuncak Hikayesi OyunDisney mickey mouse OyunHayvan Veteriner OyunTinker Bell OyunKung Fu Panda OyunTarzan OyunAslan kral OyunŞirinler OyunMoana OyunKuzco OyunBambi Oyun
Bambi Oyun

Bambi Oyun

Disney en trajik öykülerinden biri genç geyik annesinin ihale bakışları altında ve bazı yardımıyla etrafında dünyayı keşfetmek annesi ile ormanda mutlu bir şekilde yaşamaktadır, şüphesiz Bambi onun tavşanlar gibi arkadaşlar Drum.

Sadece annesiyle birlikte bir avcı, bu Orman Prensi olan babasıyla yaşamak için genç geyik zorlar Ama bütün bu değiştirir. Onu büyümek ve birgün saygın bir geyik olmak için gerekenlere öğreneceksiniz katılan yıl geçer ve Bambi deliler gibi aşık olan genç bir doe karşılamaktadır.

Mutlu olmak için başladığında tekrar onun en büyük düşmanı, adam sizin arkadaşlarınız ve hayatının aşkı korumak zorundayım. Insanoğlu her zaman spor avcılar av hayvanlarının arıyoruz, özellikle çoğu hayvanlara saygı yok gibi. Bu nedenle genç geyik kurnaz ormanın güvencesini tehdit bu ölümcül düşmana karşı savaşmak zorundadır.

Disney Oyun

Hayvanlar Oyun
En çok oynanan oyunlar

PUBGMerhaba Komşu Alfa 4Paper MinecraftMerhaba KomşuThe Sims 4Minecraft Hunger Games Ver. 2BambiYapboz BambiNick KupasıParkour GTA V tarzıRollercoaster Phineas ve FerbVS Kötüler Disney Prensesleri