Bambi Oyun

Disney'in en sevimli geyiği seninle biraz zaman geçirmek istiyor. Bambi ile online oyna
Yapboz Bambi 2BambiYapboz BambiDisney Farkları: BambiBambi numarası
Disney OyunHayvanlar OyunOyuncak Hikayesi OyunTarzan OyunAslan kral OyunAlaaddin OyunKung Fu Panda OyunThe Jungle Book OyunMadagaskar Oyun

Bambi Oyun

Bambi ve arkadaşları ile iyi eğlenceler

Disney'in en trajik hikayelerinden biri olan Bambi, kuşkusuz Bambi'dir, bu genç geyik, annesiyle birlikte etrafındaki dünyayı keşfederek, annesinin şefkatli bakışlarıyla ve bazılarının da yardımıyla Tavşan Tambor gibi arkadaşlar.

Fakat bütün bunlar bir avcı annesini bitirdiğinde değişir, bu genç geyikleri Orman Prensi olan babası ile yaşamaya zorlar. Onunla birlikte büyüyecek ve bir gün saygın bir geyik olmak için neyin gerekli olduğunu öğrenecek, yıllar geçecek ve Bambi çılgınca aşık olacağı genç bir geyikle buluşacak.

Tekrar mutlu olmaya başladığında, arkadaşlarını ve hayatının sevgisini en büyük düşmanından korumak zorunda kalacak. Her zaman olduğu gibi, insanlar vakaların büyük çoğunluğundaki hayvanlara saygı duymazlar, özellikle spor nedeniyle avlanacak hayvanları arayan avcılar ise. Bu nedenle, genç geyik ormanın güvenliğini tehdit eden bu ölümcül düşmana karşı kurnazlıkla mücadele etmelidir.


Arabalar OyunFutbol OyunYetenek OyunKızlar OyunAşınma OyunBubble shooter OyunMario bros OyunYemek pişirme OyunZombiler OyunOyun kategorileri
Go to TOP