başlatmak

Başlatmak Oyun
diğerleri Başlatmak Oyun
Unity 3D
Disko Dodgeball
100%Başlatmak Oyun

Başlatmak Oyun

bu size bir top, top ya da top kullanmak zorunda olduğu bir spor oyuncu konum, özellikle eğer hedefe doğru bir nesne atma söz konusu olduğunda amaç ve gücü her şeydir. beyzbol Örneğin siz o geri almazsınız o yeterince hızlı meyilli gönderebilir, sanki hedef görselleştirmek ve ona doğru savrulan topu göndermek gerekir.

takımın ayağı ashabına birine güçlü bir geçiş yapmak gerekir kurucu neden hedef yol boyunca rakiplerini kaçınarak alanın diğer ucuna topu çapraz bir futbol gibi diğer durumlarda, yani etiketsiz. Bu geçiş ortağı metre onlarca aracılığıyla çalıştırmak, yolu ve bu başlattı hangi ile kuvvet hem diğer oyuncu olduğu için almak için sadece esastır.

Amaç sepetinde bir çember üzerinden topu geçmektir beri basketbol iken tüm bu değiştirir. Bu yüzden sık sık size gücü daha fazla doğruluk gerekir. Futbolda biz bu sporun iki doğrudan çekim beri hataları atmak ya da ceza atmak zorunda.

oklar veya renkli topları gibi insanlar, yaratıklar, hayvanlar (penguenler, inek, vb) ve diğer nesneleri satışa sunulacak diğerleri olacak gibi ama bizim oyun değil tüm spor referans başlatacak. Bu bizim oyun vaka bez bebek atma, uzaya zombilerbaşlatmak, sen Pokémon Go başarısı ve Fandejuegos burada keyfini çok daha fazla örnekler Pokéballs atmak, ne zaman yeter başını atmak. bekleyin ve bu harika mini oyunlar ile amacı işe koymayın!