Bejeweled Oyun

Arama başına 28 oyun gösteriliyor: bejeweledÇarşıPlay store OyunCandy Crush Saga OyunBubble shooterBulmacaTetris

🔥🔥🔥 Diğer bejeweled oyunlarıCuphead Maçı 3Cuphead Maçı 3 Cadılar Bayramı CrushCadılar Bayramı Crush Doraemon TinkerbellDoraemon Tinkerbell Ben Ay Rulo Pop değilimBen Ay Rulo Pop değilim Freddy CrushFreddy Crush Ben Luna CrushBen Luna Crush FIFA 17 Maç 3FIFA 17 Maç 3 Goku ortadan kaldırmakGoku ortadan kaldırmak Finn ve Jake ile easyjet zamanıFinn ve Jake ile easyjet zamanı Bejeweled 2 slot makinesiBejeweled 2 slot makinesi Paw CrushPaw Crush MultiSquareMultiSquare Tini, Violetta büyük bir değişiklikTini, Violetta büyük bir değişiklik Doraemon CrushDoraemon Crush DC Super Hero KızlarDC Super Hero Kızlar Şeker KuşlarıŞeker Kuşları Bellek: Ben LunaBellek: Ben Luna Pokémon TetrisPokémon Tetris Disney Kanalı Bırakma BölgesiDisney Kanalı Bırakma Bölgesi

Bejeweled

🔥 Klasik Bejeweled'de mücevherlere katılın 🔥

bejeweled, görüntülenecek yaklaşık 28 ilgili oyun ile web sitemizdeki popüler bir aramayı ifade eder.


Bejeweled, ekrandaki mücevherleri ortadan kaldırmak zorunda kalacağınız harika bir oyundur. Taşları renklere göre eşleştirin ve oyunda amacınıza ulaşmak için onları yok edin.

Bu oyun klasik tarayıcı oyunlarından biridir, onları yok etmek ve puan almak için gruplara aynı türden birkaç mücevher yerleştirmeliyiz. Onları bir araya getirmek için bitişik mücevherleri bir araya getirmek için hareket ettirebiliriz, çünkü sadece birleştirirlerse taşıyabiliriz. Bu oyunu diğerlerinden ayıran şey, gerçek bir ek zorluk bulabileceğiniz farklı oyun modlarına sahip olmasıdır. Mevcut modlar şunlardır: Alt çubuğu doldurmak için üç veya daha fazla mücevheri birleştirmeniz gereken Klasik, nokta çubuğunun ortada göründüğü ve zaman geçtikçe Hızlı bir şekilde puan alamazsak azalır.