Beyblade

Beyblade Oyun
Diğer ücretsiz oyunlar
Beyblade Oyun

Beyblade Oyun

Bu oyun evren içinde biz Kinomiya Takao onun 13 yaşındaki yarışmalara Beyblade katılmak için başlayan genç bir adamın hikayesini anlatmak, aynı adı taşıyan bir anime serisi dayanmaktadır. Bu müsabakalar topaçlarla bireysel nöbetleri dayanan, aynı zamanda denilen hayvanların gizle bit efsanevi ruhlar içinde normal topaçlar değildir. Bu hayvanlar biraz sahiplerinin daha kolay kazanmak için yardımcı olabilir, ancak onlar atlatmak düşman saldırıları için onları kontrol ve muhalifleri vurmaya gerekir.

Takao hayat harika görünse de, onun dedesi ile yaşayan ve babası dünyada seyahatler ve dede kılıç şampiyon olmak isteyen bir arkeolog. Ama dedesi bilmiyordu Takao Bey dünyanın üç şampiyonu Japonya şampiyonu ve daha sonra giderek başlamak noktasına becerilerini geliştirmek olacaktır.

Bu serinin başarısı Beyblade V kuvvet ve Beyblade G Revolution ile üç sezondur uzatılabilir yaptırdı. video oyunları dünyasında yol açtı Bu başarı Nintendo platformları, GBA (Game Boy Advance) ve GameCube için serbest bırakılması. Şimdi biz sizin için var başlıkları ile sitemizden çevrimiçi tamamen ücretsiz ve PC'nizde Beyblade maceralarını oynamaya devam edebilirsiniz. Sen serisinin karakteristik üstleri ile savaşlara ya da spor ya da farklı araçlar kullanmak gibi farklı şeyler olarak karakterlerle oynayabilirsiniz. Eğer eğlenceli oyunlar onun karakterleri oynamaktan bitmiyor Beyblade hakkında tutkulu iseniz!diğer oyunları aramayı deneyin