Süper Beyzbol: Vuruş DerbisiUltimate BeyzbolKlasik BeyzbolThrow Like Mo: PuzzleYeti Sports: Penguenler FırlatGrand slam parçalayıcıHomerun ralliBeysbolWinnie The Pooh: BeyzbolDoraemon daktiloÇocuklar İçin BeyzbolMikey ile beyzbolYeti Sports Pingu ThrowSüper KriketFinal test CriketBir hitter olarak oynamakDoraemon beyzbolBasketbol Sahası bozgunculuk

Beysbol Oyun

Sert vur ve bir ev koşusu yap

Spor severler bir araya getirdiğimiz Beyzbol oyunlarını kaçıramazlar, böylece eğlenebilirsiniz. Bu ABD veya Japonya gibi ülkelerde en popüler sporlardan biridir ve maçlar her biri dokuz oyuncunun iki takımı arasında oynanır. Amaç, rakibiniz daha önce sopayla vurduğumuz topu kurtarmadan önce tüm üsleri geçerek elde edilen takımınız için yarışlar elde etmektir.

Dünyadaki en iyi ligleri oynayabileceğiniz bu beyzbol oyunlarında takımınızın kontrolünü ele geçirme ve kazanmak için mücadele etme zamanı geldi. Takımınız için bir Ev Koşusu almak için savaşın ve skor tahtasında ilerleyin. Bunun için topa sert bir şekilde vurmanız ve rakiplerinizin ulaşamayacağı bir şekilde sahadan çıkarmaya çalışmanız gerekecektir. Topları vurmazsanız, bir vuruş toplayacaksınız ve üst üste üç kez gelirlerse, oyuncunun dışarıda bırakılacağı, diskalifiye edildiği düşünülür.

Beyzbol oyunları basketbol, kriket, golf, rugby, raket veya çok olimpiyat oyunları gibi diğer spor oyunlarına katılabilir. Sizin için hazırladığımız Beyzbol oyunlarının seçiminde bu sporun en iyi maçlarını tartışın.

Amacınızı kesin anı vurun ve topu mümkün olduğunca uzağa taşıyın

Go to TOP