Ahşap bulmaca bloğuSmash RuloBloklu YılanlarPiramitleri tamamlaDüşen BloklarMini Atlama Blokları ile keyfini çıkarınSadece bir blokEğlenceli kaçışSonbahar Yaprakları: 3. MaçJöle karalamalarKutu MacerasıTahtanın kilidini açPiksel KoşucusuYığın BloğuBlok bulmacaKutu itinKöpekbalığı: Kazık AtlamaTahta blokları takınYoldaki bloklardan kaçınınKomik blok itmekİstifleme arabalarıMario küpüBlokları bağlayınClausus' ta tuğla blokları yıkmakKanalizasyon canavarlarTeletaşıyıcıKüp ezmek: Hırsız asistanlarıBulmaca kutusuSüper bluxTotemBloklar: Bulmaca AltıgenTaksimatlıDelici


Diğer Bloklar oyunları

Mahjong Koyu BoyutlarıYığın atlamaPingu ve arkadaşları3B Yılan RengiYığın Güz 3DTetris MinecraftEl Sanatları TetrisSlithercraft.ioBeceri: Renk DöküntüsüCuphead: TetrisTotem' i yok etmeTower ManiaChavo: TetrisGru 3: TetrisNakavtYetenek: Duvara Sığdır3D Döndürme ToplarıTattletail

Bloklar Oyun

Seviyeleri aşmak için blokları ortadan kaldırmak

Bugün hepsini en klasik şüphesiz Tetris oldu blok istifleme konusunda ya da onları yok pek oyunları oynayın. Bu oyunda oluşturulan blok çizgiler oluşturmak için farklı biçimli parçaları yerleştirerek olmalıdır zaman bu tamamen kaybolur ve almak noktalarından biri.

Kullanımı basit olmasına rağmen orada parçaların farklı türleri vardır ve tek bir satır hiç de basit değil tam çünkü gerçekten karışıktı. Biz giderek biz puan almak gibi, hızlı reaksiyon süresi düşecek ve parçaları yerleştirmek için düşünme olduğunu eklerseniz azalır.

Biz de yatay veya dikey satırda aynı renkteki üç veya daha fazla alıyorum imha etmeniz gerekir farklı renkli blokları var, çünkü tema, tamamen farklı diğer oyunları bulundu. Bu aşağı yukarıda düşüş yok etmelerini sağlar ve yenileri mümkün ya da sahip olduğunuz zaman olduğu gibi onları bir arada denemeye devam üstünde görünür.

Düşman saldırılarına karşı dirençli altyapılar oluşturmak için sanal bloklarımızı biriktirin

Go to TOP