Boğa Oyun
HAYVANLARATLARDINOZORLARGORILLERHAYVAN VETERINERAVCıLıKçIFTLIKLERIPIRANALARMIDILLIHAşARAT

🔥ücretsiz boğa oyunları


Patlayıcı boğa monte edilmişPatlayıcı boğa monte edilmiş

🔥Diğer boğa oyunlarıVahşi boğa saldırısıVahşi boğa saldırısı Uğur Böceği için Boğaz DoktoruUğur Böceği için Boğaz Doktoru Komik boğaz tedavisiKomik boğaz tedavisi Mini Barbie Süper Bebek: Boğaz HastalığıMini Barbie Süper Bebek: Boğaz Hastalığı Komik boğaz doktoruKomik boğaz doktoru Doktor boğaz ajanı JudyDoktor boğaz ajanı Judy Merida: Boğaz doktorunu ziyaretMerida: Boğaz doktorunu ziyaret 60 saniye içinde inek sağım60 saniye içinde inek sağım Boğaz kliniğine uğur böceğiBoğaz kliniğine uğur böceği

Boğa

🔥Boğanın önüne koş ve sana ulaşmasına izin verme

Dünyanın en vahşi yaratıklarıyla savaşmak için burladero'dan boğa güreşine atlayın veya Pamplona'nın muhteşem San Fermín festivaline bakan sokaklarında koşun.

İspanyol kültüründe, Boğa en önemli sembollerden biridir ve her zaman en iyi şekilde olmasa da geleneksel festivallerde bulunurlar. En ünlülerinden biri, hapsedilmelerin gerçekleştiği ve insanların kareye gelene kadar Boğanın önünde koştuğu San Fermín'dir. Hızınızı öfkeli Boğaların önünde test etmeyi düşünüyorsanız ve adrenalinin kırmızı bir eşarp ile beyaz giyinmeniz gereken boğa oyunlarını oynamaya hazır olduğunu düşünüyorsanız, olay için hazır olduğunuzda, görmek için beklemek zorundasınız. boğa ve kare çalıştırın. Yolda, bir duvara ulaşmak veya tırmanmak için zamanınız yoksa gizleyebileceğiniz bazı kafesler bulacaksınız.
Go to TOP