Bowling Oyun

Bowling alanındaki parmaklar için bowling pistindeki tüm parmak izlerini parmak uçları ile yıkın.
Zombiler ile Bovling Komik bowling Bowling Kulübü Komik Bowling 2019 Bowling vurmak 3d Klasik Kaseler 3D Mini Bowling Doraemon Bowling Oyuncak hikayesi: Bowling Basit bir bowling
TenisBeysbolBilardoVoleybolGolfKriketMasa tenisi
Dondurulmuş Bowling Bovling Denizde Bovling

Diğer bowling oyunları

İp bulmaca Cartoon Network: Bowling Happy Tree Friends - Me Yedek Tiki kase sopa Türkiye bowling Renkli bowling Stitch bowling

Bowling

Bovling pimlerini yıkın ve tam toplayın

Sadece her sahada tam performans elde edilebilir 300 puan almak mükemmel anların yapmaya çalışın. Bovling olimpik bir spor olarak kabul edilmez olsa da dünyada yarışmalar ve profesyonel bowling oyuncularının bir sürü bu sporda iyi yaşamak mümkün bulunması halinde.

Her oyun bizim (toplam on) pim mümkün olan maksimum sayıda aşağı getirmek olan on çalışır oluşur. Tek bir çalışma tam yapacak tüm işaretçilerine aşağı çekmek eğer biz kaç tiremos göre puan alırsınız. Biz kalan işaretçilerine yıkmak ve bir yedek deneyebilirsiniz sonraki spin tek koşmak tüm yıkmak yoksa, siz tam puan olmaz ama biz daha fazla puan ödüllendirecek.

Ayakkabılarını al ve herkes için parça onları görüyorsun, küresel turnuvalara katılmak ve sporun şampiyon olmak deneyebilirsiniz. Bu spor bireysel görünen bir takım olarak oynamak da mümkün olmakla birlikte, şampiyonluğunu kapmak için çalışın, kendi ekip ve yenilgi rakiplerinizi oluştururlar.
Go to TOP