Brisca

Brisca Oyun
diğerleri Brisca Oyun


Diğer ücretsiz oyunlar
+ 30
yeni
ücretsiz Tablo OyunTablo OyunTablo Oyun
+ 50
yeni
ücretsiz Strateji OyunStrateji OyunStrateji Oyun
+ 20
yeni
ücretsiz Satranç OyunSatranç OyunSatranç Oyun
+ 20
yeni
ücretsiz Harfler OyunHarfler OyunHarfler Oyun
+ 10
yeni
ücretsiz Parchís OyunParchís OyunParchís Oyun
+ 10
yeni
ücretsiz Domino OyunDomino OyunDomino Oyun

Brisca Oyun

Brisca Oyun

Briscas İspanyol deste ile kart oyunları ve tüm aile için tavsiye edilir. Bu strateji ve beceri bir oyun. Sen çift başına iki oyuncu ile tek (en az 2 oyuncu) ya da altı çift oynayabilirsiniz. Sonra Brisca kurallarını açıklamak ve savaşı kazanmak için amaçları nelerdir.

kartlar karıştırılarak ve her oyuncu için üç dağıtılır, daha sonra yazmak oyun çizilir boyunca grup komuta edecek işaret edeceğini popüler ve kraliçe olacak. altın, kılıç, bardak veya kulüpleri oluşan dört farklı grup vardır. Peki popüler mektup kazanan savaş ne olacağını bize sorumlu olacaktır. Kart popüler içecekler, çünkü örneğin gözlük ve popüler bizim düşman bir kılıç Ace onbir puan değerindedir ve biz hiçbir değeri yoktur kalpleri dört saldırıya çeker ise, biz yuvarlak kazanacak. popüler Şimdi eğer gözlük ve kulüpleri bir kriko ile bizim düşman saldırıları iki puan değerindedir ve biz o ilk saldırıya çünkü, biz yuvarlak kaybedecek üç puan değerinde kılıç bir atı ile saldırdı ve biz grup harfleri alamadım avantajı vardır popüler hep kaybeder ve ne zaman veya daha farklı grup daha azdır. Size her harfin puanı göstermektedir görebilirsiniz.

İspanyolca güverte aşina değilseniz adıyla belirlemek çok kolaydır: altın paraları var; kılıç, mantıksal cop ahşap tokmaklar veya sopalarla biridir kılıç açar; ve bardak, kırmızı gözlük ile tasvir.

en yüksek puanı ile başlar, her harfin puanı diyelim. numara grubunda biridir ve on puan puanı olan AS en yüksek skora sahip bir sonra da kral tarafından bilinen sayı oniki geliyor, sonra on puan puanı üç gelir denir dört puan değerinde, at üç puan değerindedir ve sayı onbir karşılık, krikolar iki puan değerindedir ve her grupta sayı on taşır. Mantıken daha noktası vardır harf kazanan varsa ve popüler grup olacak.

Biz artık hiçbir noktaları var ama sürece bizim rakibin daha fazla olduğu savaşı kazanmak için hizmet kartları gösterecektir. Sayı iki, dört, beş, altı, yedi, sekiz veya dokuz hiçbir puan nedenle erken kurtulmak için ilk harfleri olacak var.

Eğer Brisca üç kart var biz kazanan zaman en fazla başarılı olmak için inanmak harfi ile saldırır. Peki sen Briscola oynamak bilmek zorunda ve biz çevrimiçi tamamen ücretsiz ve sizin için var oyunları tanımak her şeyi biliyorum!diğer oyunları aramayı deneyin