Büyücü büyü

Büyücü büyü Oyun


Audrey Büyü FabrikasıAkinator gücüDomuz önce İncilerSon mirasıGerekçesiyle

diğerleri Büyücü büyü Oyun

Yüzüklerin Efendisi SavaşıHogwarts'ta Disney prenseslerFinal fantasy sonic xSonic 5 rpgÜç bilgeKayu ve arkadaşlarıEsqueletorEvil NightsAladino görünümlü hazineBüyü, mücevherBen 10 Cadılar BayramıIsland 2 KingBüyücü Pou BoyamaBoy büyücüPegasus Barbie bulmacaCupid aşk iksiriFull metal alchemistThe Descendants: Evil ve SpellbookTanrılar ve ŞeytanlarDaffy Duck büyücüCanavar ustası: Savaş harflerHayaletler vs CadıCinderella büyüleriKomik yüzler avıKelimeleri bağlayınMasal MaceralarınızBüyüHogwarts'a Ellie YolculukNaruto Sasuke trenlerKings Island 2Büyülü NoelElsa: Noel iksirleriZombi RapunzelKorku sınırsız arenaCadı' yı Prenses' e DönüştürZindan unutulmuşDisney Magic SlateElbise ve Periler MakyajıMagic PotionTanrı' nın DoodleHogwarts' ta Bella

simmilar oyunlar

Aşınma OyunKavga OyunDisney prensesler OyunBen 10 OyunDisney OyunHarry potter OyunSonik OyunBarbie OyunFrozen OyunMacera OyunBejeweled OyunYetenek OyunKuklalar Oyun
Büyücü büyü Oyun

Büyücü büyü Oyun

Sihirli sorunları çözmek veya büyük felaketler önlemek için güçlü bir araç olabilir. Bu oyunlarda, bunu ana ve onların sırlarını korumak için her şeyi yardım etmek gerekir. Açıkçası bu güçler herkes için geçerli değildir, ancak sahibi olanlar için yol bulanık ve kötü yoluna sona erebilir. Eğer başkaları için iyilik hangi ile, sadece kötülük ve beyaz sihir yapmanın sihirli iki türü vardır.

Sen kötülüğe yenik olanların kötü sanatları mücadele etmek gerekir, bu yüzden ortak bir noktası var, farklı senaryolar, onlar korkunç olacak karşılaşırsınız. Bunlardan biri size iskeletler askerler senin gücünü kuşatan savaşmak zorunda, bu ordusunu ezdikten sonra yenmek zorundadır kötü bir büyücü tarafından çağrılan edilmiştir.

Bu senaryolardan başka biz bunun için biz canavarları saldırmaya güçlü savunma kuleleri çağırmak, bir adım onu ​​geçmeye çalışın canavarlardan savunmak. Bu kulelerin her tür düşmanı yavaşlatan veya ilk inme sonrası devam eden hasara neden gibi farklı yetenekleri var. Size iyi ve kötü arasındaki dengeyi korumak için.

büyüler öğrenmek ve size ihsan edilmiştir büyü hediye ile iyi vardır. insanlara yardım etmek ve kara büyü sahip kötülüğü yenmek için güçlerini kullanın. Biz de kendilerini yeniden sonra onun gösterisini yapan bir sihirbaz hile keyfine varacaksınız küçük olanlar için sihirli oyunlar var. bu fantastik oyunlar ile sihirli dünyasına etkilendim Izin.

Yetenek Oyun

Kızlar Oyun

Disney Oyun
En çok oynanan oyunlar

«
»