Anna ve Elsa büyülü gizli nesnelerCampanilla Büyülü DolapBüyülü SürüşBüyülü Ormanda RapunzelBaby Hazel: Babalar Günü'nü KutlaBüyülü PrensesTimmy büyülü maceralarHamile annaDino bebeklerBebek Anna ve Kristoff BakımDondurulmuş, büyülü elbiseler AnnaDondurulmuş, büyülü elbiselerBüyülü dünya mahjongBüyülü dünyasında MarioBüyülü NoelBüyülü tek boynuzlu at düzeltmekKurbağa kız büyülüBüyülü taşlarBüyülü Peri elbise

Büyülü babaları Oyun

Tim Turner, Magical Godfathers'ın yardımına sahip.

Bu büyülü Godfathers oyunlarında Timmy'ye katıl. Bu Nickelodeon dizisi gerçek bir başarıdır ve bakıcısı Vicky ona bir köle gibi davranan ve evde meydana gelen tüm felaketler için onu suçlayan on yaşında bir çocuk olan Timmy Turner'ın hayatını anlatır. Timmy'nin ailesi dadı ve çocuğun her zaman cezalandırıldığına inanıyor. Bu durumu sona erdirmek için, büyülü vaftiz babaları, Cosmo ve Wanda'nın bestelediği evlilik gibi görünmek. Her ikisinin de sihirli güçleri var ve Timmy'ye her bölümde ortaya çıkan tüm problemlerde yardımcı olacak.

Magical Godfathers oyunlarında birçok macera sizi bekliyor ve Timmy'nin her birinde hedefine ulaşması için yardım etmeniz gerekecek. Eğer bu çizgi film serisinin hayranıysanız, sadece çevrimiçi bulabileceğiniz çevrimiçi oyunlarını kaçıramazsınız. Magic Godfathers'ın bu oyunlarının hiçbirini kaçırmamanız için, hepsini toplayabileceğiniz ve kolayca bulabileceğiniz bu kategoriyi oluşturduk. PC'nizde, cep telefonunuzda veya tabletinizde The Magic Godfathers'ın en iyi oyunlarıyla eğlenin.

Sihirli Godfathers'ın tüm karakterleri, onların büyülü maceralarını oynamalarını bekliyor.

Go to TOP