Görevi siyah op 3 çağrı: PuzzleDuty Online ÇağrıCall of Duty bellekGörev Assasins Sniper Of ÇağrıWW2 ZombileriZombies 3 Call ofDuty Mobile'ın ÇağrısıDuty sonsuz savaş bedava ÇağrıKomik zombi çağrısıZombie Call 2Call of Duty: MahjongCounter Strike işlemleriBattlefield 1: Bulmacalar ÇevrimiçiWay of HeroBattlefield: Kötü çocuk vs iyi adamlarörümcek ArenaPop YaşamGarry's Mod freeKarikatür Online StrikeGörev nuketown çağrıGörev operasyon çağrısıGörev sığınma çağrıCall of Duty 2Sayaç silahFuture SoldierGörev das çağrı ArkadenGörev çapraz ateşe çağrıCall of Duty: Savaş flaşCall of duty: Modern warfare flaşUnited Force 2War: Tabanını korumakAskerlerin kalıntılarınıBir M4A1 ile vurduBattle AreaHayalet savaşWarzone SavaşıLiman dock SniperPolis elitCounter Strike M4A1 2Amerikan birimiBattlefield Shooter 2Black ops flaşDüşmanları öldürmekKızgın mermiSayaç grev vs Grand Theft AutoWarmerise çevrimiçiSavaş çevrimiçiSavaş eğitimiMajor Jack the call from General Coward

Call of duty Oyun

Görev savaşı çağrısı girin

Call of Duty kesinlikle her yıl yıldız şaşırtıcı atıcılar biridir Activision eli bu destan durumlarda her türlü ile yaşayabilir. Soğuk Savaş boyunca, fütüristik bir savaşa Dünya Savaşı siperlerde bulmak beri.

Biz tarihin önemli anlarında cesur bir askerin deride dünya barışını tehdit eden düşmanı durdurmak için, biz bir nükleer savaşı önlemek için 1942 veya Ruslar Mihver Kuvvetleri'ni karşı karşıya gelecek. Biz de, kesinlikle görev kolay olmayacak Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'ya Rusya'nın işgali durdurmak gerekir ve biz bu akılda hedef ile çeşitli görevleri ancak tüm yerine getirmelidir.

Biz makineli tüfekler, keskin nişancı tüfekleri, tabanca, pompalı tüfek, el bombaları, mayınlar, hareket sensörleri, tanklar, uçaklar, uçaklar ve daha fazlası gibi silah ve araçların büyük bir cephanelik var olacaktır. Her mermi sayısı ve dünyanın kaderi hayatlarını riske erkeklerin bir avuç bağlıdır çünkü tüm amacı kullanın.

Duty Gelişmiş Warfare, tüm sürümlerinde Duty Hayalet veya Call of Duty Black Ops Call of serisi Call büyük başlıkları dayalı eğlence harika dakikalar geçirebilirsiniz bu yüzden elde ettik bu mini-oyun keyfini çıkarın.

Savaş, Call of Duty'de başlamak üzere ve katılmak zorunda kalacaksınız.

Go to TOP