Cıvata Oyun

En cesur Disney köpeği, Bolt, tüm arkadaşları ile birlikte gerçekleştirmek için yeni maceralara geldi.
Bolt HafızasıKurtarmak için BoltFark yer BoltBolt yapboz
Disney OyunHayvanlar OyunTarzan OyunOyuncak Hikayesi OyunAslan kral OyunZootopia OyunKung Fu Panda OyunKöpekler OyunCars OyunAlaaddin OyunMadagaskar OyunOyun

Cıvata Oyun

Kötü adamları yenmek için Bolt'un güçlerini kullan

Bolt etkileyici aksiyon sahneleri yetenekli bir film yıldızı ve lazer vizyonu olarak süper bir çok kullanırım. Sorun o bu, gerçek olduğuna inanıyor olması ve doğum Bolt bir köpek olduğu için kağıt girmek için bu şekilde tedavi edilmiştir beri.

Onun sahibi zorlukla görebileceğiniz güzel bir kız, ama bir gün o kaybolur ve Civata filmi setleri bulmak için terk etmelidir. Bu macera süper güçlerin var ve herkes gibi sadece sıradan bir köpek değil, hangi gerçeklik alacaktır.

Ama bunların hiçbiri duracak ve en önemli şey bu köpek kalbi olmasıdır. Yolda size gerçek dünyayı anlamak ve sahibini bulmak için onun misyonunu katılacak yardımcı olacak arkadaş bulabilirsiniz. Düşmanları kaçınarak ya da dünya çapındaki tüm köpekler tehdit, yeni bir tiran dünyayı kurtarmak zorundadır Bolt gibi güçlerle onlara saldıran bu cesur kurtarma misyonu yardımcı olabilir.


Arabalar OyunFutbol OyunYetenek OyunKızlar OyunAşınma OyunBubble shooter OyunMario bros OyunTablo OyunYemek pişirme OyunOyun kategorileri
Go to TOP