cıvata

Cıvata Oyun


Kurtarmak için BoltFark yer BoltBolt yapboz

simmilar oyunlar

Disney OyunCars OyunTarzan OyunÇocuklar OyunOyuncak Hikayesi OyunKung Fu Panda OyunDisney mickey mouse OyunHayvanlar OyunKöpekler OyunAslan kral OyunŞirinler OyunHenry Danger OyunAlaaddin Oyun
Cıvata Oyun

Cıvata Oyun

Bolt etkileyici aksiyon sahneleri yetenekli bir film yıldızı ve lazer vizyonu olarak süper bir çok kullanırım. Sorun o bu, gerçek olduğuna inanıyor olması ve doğum Bolt bir köpek olduğu için kağıt girmek için bu şekilde tedavi edilmiştir beri.

Onun sahibi zorlukla görebileceğiniz güzel bir kız, ama bir gün o kaybolur ve Civata filmi setleri bulmak için terk etmelidir. Bu macera süper güçlerin var ve herkes gibi sadece sıradan bir köpek değil, hangi gerçeklik alacaktır.

Ama bunların hiçbiri duracak ve en önemli şey bu köpek kalbi olmasıdır. Yolda size gerçek dünyayı anlamak ve sahibini bulmak için onun misyonunu katılacak yardımcı olacak arkadaş bulabilirsiniz. Düşmanları kaçınarak ya da dünya çapındaki tüm köpekler tehdit, yeni bir tiran dünyayı kurtarmak zorundadır Bolt gibi güçlerle onlara saldıran bu cesur kurtarma misyonu yardımcı olabilir.

Disney Oyun

Friv Oyun

Hayvanlar Oyun
En çok oynanan oyunlar

«
»