Clans Çatışması

Clans Çatışması Oyun


Unity 3D
Klanlar Online'da Çatışması
36%
Klanlar Flash Clash
88%
Klanlar Flash Clash
Clash of Clans Card
88%
Clash of Clans Card
Klanlar Örümcek Çatışması
50%
Klanlar flaş Çatışması
38%
Klanlar flaş Çatışması


diğerleri Clans Çatışması Oyun
Legends Clash
85%
Legends Clash
Mahjong Clash Royale
50%
Royale Clash: Tetris
73%
Kim kimin:? Royale Clash
73%
Unity 3D
Clash Royale açılış Sandıklar
39%
Royale Çevrimiçi Clash
86%
Mobile Legends
88%
Mobile Legends
Unity 3D
Thrones Oyunu çevrimiçi
100%
Galaxy Savaş kesmek
75%
Aşk yarışması
50%
Bmx yarışması
Bmx yarışması


Diğer ücretsiz oyunlarKlavye uygulaması
75%
Clarence: Car Crash
100%

Clans Çatışması Oyun

Clans Çatışması Oyun

Klanlar Clash de Clash Royale yaratıcıları olduğu için bilinir şirketi Supercell tarafından oluşturulan mobil ve tablet Clans Clash kapalı bir dönüş düşünülebilir bir oyun. Birçok başarılara topladı ve hızlı bir şekilde Itunes siteleri içinde bir numara olmak ve Play Store için var olan bir oyun. Oyun, en önemli yapı belediye binası olan bir köy, yaratmaktır. Buna ek olarak, şehrinizi sürme gitmek için kulübe inşaatçılar ve diğer birçok bina inşa etmek gerekir. Oyunun önemli bir parçası paralar elde etmektir, bu nedenle altın madenleri oluşturmak ve en iyileştirmek gerekir, artı bir depo onu toplamak için. en önemli unsurlardan başka iksir ve aynı zamanda bu maddeyi saklamak için koleksiyoncuları ve yerleri oluşturmak zorunda. Her zaman başarılı olmak için hem bol bu yüzden bazı faaliyetler iksiri ve diğer para birimlerini soracaktır. kendi ordu yaratmaktır unutmayın ve size köy savunmak için sorumlu ve rakiplerinizi, oyunun daha eğlenceli kısmını saldırır.

Bu oyunda dediğimiz gibi diğer oyuncuların köyleri ziyaret ve Royale size bir ödül kazanmak başarılı olur ve bardak saklamak edebilir ve Clash eğer tamamen yok etmek için ordu kullanabilirsiniz. Eğer orduya katılmak için yeni binalar ve yeni savaşçılar kilidini açmak için binaları ve Konseyinize iyileştirilmesi tutmak gerekir. Buna ek olarak, Clans Çatışması çevrimiçi bir tekne gezisi yapmak ve diğer oyunculara yol savaş olabilir onun son büyük güncelleme için herkesin dilinde geri döndü. Bu yeni oyun modunda, bir oyuncu bir köy savunmak ve diğer onu yok etmek zorunda kalacak sorumlu olacaktır. oyunu bıraktığı bu yeni güncelleme yaptı birçok oyuncu oynatmak için yeni bir yol keyfini döndü.

Web sitemizde bir sürümü daha az ya da çok benzer eğlenceli oyunlar, Supercell orijinal oyunu bulabilirsiniz. Oluştur köyler Clans Clash gibi oyunlar orijinaline çok benzer Edition'ı, kaşı var. Ayrıca Clans Örümcek Clash, flaş Klanlar Klanlar oyunlar gibi kendi kart oyunları dayalı karakterler var. Bu yeni oyunlar ekleyerek, ancak farklı bir başlıkla, orijinalin iyi versiyonu edilecektir.
diğer oyunları aramayı deneyinYorumlar Oyunlar