Orkların ÇatışmasıClash of Clans CardKlanlar Online'da ÇatışmasıTankların ÇatışmasıThrones Oyunu çevrimiçiBoyamak için Royale ClashMahjong Clash RoyaleLegends ClashKim kimin:? Royale ClashEğer Royale Clash bildiği gibiClash Royale: MektupGalaxy Savaş kesmekRoyale Clash: TetrisKavga yıldızlarıMobile LegendsRoyale Çevrimiçi ClashRoket Çatışması 3DPrensesler: Güzellik Yarışması3D araba yarışmasıMotosiklet testi yarışmasıSofia Princess: Güzellik YarışmasıMoana: Elbise YarışmasıAdada Hayatta Kalma YarışmasıZırh ÇatışmasıDonald Trump, VS Hillary Clinton: Seçim TartışmasıHamburger YarışmasıÜnlüler arasında moda yarışmasıEpik Logo YarışmasıAraba yarışması: aşırı dublör 2019Vardiya çalışmasıBu kız için eğlenceli yarışmasıElsa: Güzellik YarışmasıÇanta Tasarım YarışmasıTenis ÇatışmasıKeskin nişancı çatışması 3d komikFırında Pasta YarışmasıPrenseslerle Kek YarışmasıDisney Prensesleri: Sonbahar Yarışması TasarımlarıPrensesler arasında şekerleme yarışması3D Monster Trucks yarışmasıElsa' nın buz pateni yarışması ve küçük kızıPrensesler arasında moda yarışmasıElmas YarışmasıPrenses Güzellik YarışmasıEllie ve Blondie arasında moda yarışmasıInstagram selfies yarışması: prensesler vs kötüler3D jet ski yarışmasıPrensesler: Fotoğraf YarışmasıHayvan yarışmasıPrensesler Moda YarışmasıŞişe Kapağı YarışmasıOrman Tesisatçısı Yarışması 3Balon YarışmasıErkekler Yemek YarışmasıJessie' nin çalışmasını gördünDisney Prensesleri: Moda YarışmasıPizza YarışmasıKlanlar Örümcek ÇatışmasıKlanlar Flash ClashKlanlar flaş ÇatışmasıClash Royale Efsanevi kasalarClash Royale açılış SandıklarThe Sims 4Köpek yetiştiricileri yarışmasıBMX yarışmasında Bart SimpsonBacak çalışmasıTraktör yarışmasıDondurulmuş Sisters Moda YarışmasıSimpsons: Karikatür YarışmasıAşk yarışmasıBuz Devri: Dünyalar ÇatışmasıCanavar Sıkışması: İmhaBMX yarışması

Clans Çatışması Oyun

Kendi Klanlar Çatışması köyünü kur

Klanlar Clash de Clash Royale yaratıcıları olduğu için bilinir şirketi Supercell tarafından oluşturulan mobil ve tablet Clans Clash kapalı bir dönüş düşünülebilir bir oyun. Birçok başarılara topladı ve hızlı bir şekilde Itunes siteleri içinde bir numara olmak ve Play Store için var olan bir oyun. Oyun, en önemli yapı belediye binası olan bir köy, yaratmaktır. Buna ek olarak, şehrinizi sürme gitmek için kulübe inşaatçılar ve diğer birçok bina inşa etmek gerekir. Oyunun önemli bir parçası paralar elde etmektir, bu nedenle altın madenleri oluşturmak ve en iyileştirmek gerekir, artı bir depo onu toplamak için. en önemli unsurlardan başka iksir ve aynı zamanda bu maddeyi saklamak için koleksiyoncuları ve yerleri oluşturmak zorunda. Her zaman başarılı olmak için hem bol bu yüzden bazı faaliyetler iksiri ve diğer para birimlerini soracaktır. kendi ordu yaratmaktır unutmayın ve size köy savunmak için sorumlu ve rakiplerinizi, oyunun daha eğlenceli kısmını saldırır.

Bu oyunda dediğimiz gibi diğer oyuncuların köyleri ziyaret ve Royale size bir ödül kazanmak başarılı olur ve bardak saklamak edebilir ve Clash eğer tamamen yok etmek için ordu kullanabilirsiniz. Eğer orduya katılmak için yeni binalar ve yeni savaşçılar kilidini açmak için binaları ve Konseyinize iyileştirilmesi tutmak gerekir. Buna ek olarak, Clans Çatışması çevrimiçi bir tekne gezisi yapmak ve diğer oyunculara yol savaş olabilir onun son büyük güncelleme için herkesin dilinde geri döndü. Bu yeni oyun modunda, bir oyuncu bir köy savunmak ve diğer onu yok etmek zorunda kalacak sorumlu olacaktır. oyunu bıraktığı bu yeni güncelleme yaptı birçok oyuncu oynatmak için yeni bir yol keyfini döndü.

Web sitemizde bir sürümü daha az ya da çok benzer eğlenceli oyunlar, Supercell orijinal oyunu bulabilirsiniz. Oluştur köyler Clans Clash gibi oyunlar orijinaline çok benzer Edition'ı, kaşı var. Ayrıca Clans Örümcek Clash, flaş Klanlar Klanlar oyunlar gibi kendi kart oyunları dayalı karakterler var. Bu yeni oyunlar ekleyerek, ancak farklı bir başlıkla, orijinalin iyi versiyonu edilecektir.

Askeri kışlalarla kendi köyünü kur, savaşçılarını eğit ve klan savaşlarını kazan.

Go to TOP