diego

Diego Oyun
diğerleri Diego Oyun


Diğer ücretsiz oyunlar
Diego Oyun

Diego Oyun

Diego'nun kuzeni Dora the Explorer ve hayvanlar hakkında tutkulu olduğunu. O bizimle destan Diego en şaşırtıcı ve eğlenceli oyunlar oynamak istiyor. onun kuzeni gibi, Go, Diego başlıklı TV'de kendi karikatür dizi, Go!. Size tüm engelleri aşmak yardımcı olacaktır onun ayrılmaz hayvanlar eşliğinde orman inceleyeceğiz.

Diego çok net fikirlere sahip bir çocuk, herkes için iyi istiyor ve onun kurtarıcıların ile seyahat ve yardıma ihtiyacı olan herkese kurtarmak için sıkıntı içinde hayvanlara yardım etmek seviyor. Çünkü pişiriciler disorientated olan hayvanlara yardım için ormana incelenecektir.

Eğer boya isterseniz, bir oyunda bunu da nerede dışarı Dora the Explorer ve Diego Boots ormanda. renkler renkler gibi ve gerçekten sevdim eğer çıktı. Belki soyunma Diego gibi hissediyorum ve hep aynı kıyafetleri giyer olarak, görünümünü değiştirmek. Eylemi tercih ediyorsanız, penguenler sizin yardımınıza ihtiyacımız var Antarktika seyahat etmek kurtarma uçağı binmek için tereddüt etmeyin. Onun maceralarını başka, dostumuz Diego okula gitmek için ve zamanında okula gitmek için kaykay kullanmak zorunda otobüsü özledim. Eğer ilerleme zaman yolculuğu daha da karmaşıktır.

Bunlar da çocuklar arasında yerini arayan Dora Explorer kuzeni tarafından yaşayabileceği maceraları bazılarıdır. Eğer prim çizimler isterseniz, bunu İngilizce ve İspanyolca hem de öğrenmeye devam hangi ile çok benzer bir tema vardır çünkü git, git, Diego kaçırmayın. Diego ile çevrimiçi bu ormanda kazmak ve birlikte harika şeyler conseguiréis!diğer oyunları aramayı deneyin