Digimon

Digimon Oyun


DigimonDigimon tamagotchi flaşDigimon AgumonDynamons WorldYapboz Digimon: Online yapbozDigimon, bulmaca

diğerleri Digimon Oyun

Digimon disnakeHücre ve Gabumon

simmilar oyunlar

Pokémon OyunSlugterra OyunDinozorlar OyunAnimasyonlar OyunHayvanlar OyunKlasik OyunDinozor kral OyunKirby OyunBataklık OyunDigimon OyunAnime ve Manga OyunKaplumbağalar OyunBakugan Oyun
Digimon Oyun

Digimon Oyun

Çocukların bir grup dijital dünyaya taşınan ediliyor habersizce, bu yeni dünya Digimon denilen varlıklar tarafından doldurulur. Bu varlıkların bazıları saldırgan ya da kötü ve çocukları öldürmek için deneyin, ama sonra onların Digimon arkadaşları onları korumak için görünür.

Bu arkadaşlarından her biri, her çocuğun kişiliğine uygun, böylece birbirinden çok farklıdır. Ancak bu canavarlar en şaşırtıcı onlar gelişmeye ve çocuk o ya da ihtiyaç için sorarsanız daha güçlü olmak için mümkün olmasıdır.

Bu çocuklar sayısız düşman karşı karşıya gelecek eve yolunu bulmak için bir yolculuğa çıkıyorlar. Kehanet çocukların dijital dünyanın kötülüğü, kötülük hiçbir koşulda izin verilemez bir şey ortadan kaldırmak için seçilir söylüyor beri. Hatta bu düşman bazı onun komutası altında çekinmeden onların isteklerine uymak isteyen canavarlar bütün bir ordu olacak o kadar güçlüdür. Çocukların hayatta ve eve dönmek ise bunun için mücadele etmesi gerekecek.

Dünya Digimon sitemizde zaten ve bu kategoride bu konuda tüm oyunları derledik, bu yüzden mevcut olanların hiçbirini kaçırmayın. Digimon başarı vb GBA, Nintendo DS ve 3DS, PS3 gibi platformlara götürdü ve şimdi PC'nizde online ve ücretsiz olması. bu sevimli yaratıklar ve sahiplerinin maceralarını tadını çıkarın ve dijital dünyanın kötülük ile uzak olsun!

Anime ve Manga Oyun

Nintendo Oyun

Disney Oyun
En çok oynanan oyunlar

«
»