Dinozor kral Oyun

Dino destanlarının en destansı savaşlarına katılmanız için dinozorlarla karşılaşıyoruz.
Ejderha Kara Dinozor kral 2 Dinozor kralDiğer dinozor kral oyunları

Taht Oyunları Resmi Rey León Hafızası Eğlenceli genç satranç Dinozor Saldırıları Savaşçıların Kralı 99 Kral yolu Pizza Tıklayıcısı Kralı Kral Askerler 4 Kral Rugni Kulesi Fethi Hırsızlar Kralı Kral tokat Dinozor hayatı Boşta Süpermarket Kralı Sürükle Kralı: 2 Hızlı 2 Öfkeli Dinozor koşusu Dinozor bifteği Çılgın Çekim Kralı Savaşçıların Kralı ' 98 Freecell Kralı Kral Ice vs Marceline Kızma Birader Kralı Soğuk kral Kral Askerler 3 Warp Orman

Dinozor kral

D Takımının bir parçası olun

Bu Zoe Drake, Max Taylor ve Rex Owen tarafından oluşturulan ekip D kötü Gang olsun Alpha önce Doktor Z kaybetti dinozor kartları arıyor dünya çapında seyahat içinde Sega ve Sunrise tarafından oluşturulan bir anime serisi . Bu kartları kullanarak bunları itaat yaşam dinozorlar getirmek ve Dinos Alpha Gang karşı savaşmak için geri alacak.

Ge ekibi gol barış ve uyum içinde yaşamak için dinozorlar yeniden canlandırmanın yollarını bulmaktır. Alfa ve onun kötü çete lideri Dr. Z Severus, Dr. Z doğrudan rakip aralarında yaşayın savaşları yapmak ve onların pahasına para kazanmak için objektif olsa da.

Eğer dinozorlar seviyorum Yani artık takım D parçası haline ve bu kahramanlar yanlış ellere düşmesini dinozorlar tasarruf yardımcı olabilir. Bu kolay bir görev olmayacak ve yol tehlikelerle dolu olacak ama birisi açgözlülük pençesinden onları kurtarmak için var, El Salvador olacak?.
Go to TOP