donald duck

Donald duck Oyun
diğerleri Donald duck Oyun

+ 120
yeni
ücretsiz Futbol OyunFutbol OyunFutbol Oyun
+ 60
yeni
ücretsiz Freddy OyunFreddy OyunFreddy Oyun
+ 140
yeni
ücretsiz Disney OyunDisney OyunDisney Oyun
+ 50
yeni
ücretsiz Angry Birds OyunAngry Birds OyunAngry Birds Oyun
+ 40
yeni
ücretsiz Saw OyunSaw OyunSaw Oyun
+ 10
yeni
ücretsiz Madagaskar OyunMadagaskar OyunMadagaskar Oyun

Donald duck Oyun

Donald duck Oyun

En iyi bilinen bu her zaman bir denizci giymiş, kuşkusuz DisneyDonald Duck ördek ve Mickey ve diğerleri büyük bir arkadaşıdır. Bu garip bir aksanı vardır ve en huysuz grup aynı şekilde de oldukça sevimli olduğunu.

Hep biraz korkak olsa arkadaşları yardım etmek isteyen, ama hiçbir dostlarını ihmal. Bazen onu üç genç yeğenleri şeyler hakkında olduktan sonra, size bir baş ağrısı ve onlarla maceralarını bir çok daha getiriyor bakmak zorundadır.

Onlar birçok sorunlara neden olsa da, genç yeğenleri onun büyük zayıflık ve her zaman bakım mutludur. Ayrıca, her zaman bir hikaye ile onları etkilemek ya da bir gün geçirmek için bir yere götürmek için denemek için çalışırken, ama bu küçük adamlar her zaman keşfetmek ve çevrelerindeki dünyayı keşfetmek arzusu ile herhangi bir planı zorlaştırıyor.

Biz de Mickey veya Goofy yardımcı küçük bir karakter olarak ortaya çıkmıştır sadece diğerleri gibi, sorunsuz bir ana karakter olma yeteneğini göstermiştir yalnız filmlerde bu ördeği gördük.diğer oyunları aramayı deneyin