Draculaura: Mükemmel GülümsemeMonster High Draculaura ve bebeği odasını süslüyor!Modern Elbiseli Canavar Yüksek ElbisesiDraculaura odasını süslediMonster High: Draculaura'yı giydirBanyo DraculauraHastane DraculauraBebek banyo DraculauraMonster High modasıVe elbise kiralama makyaj DraculauraCanavar yüksek elbise lagoonaFrankie elbiseElbise erkek arkadaşı Frankie: Yüksek CanavarCanavar yüksek: PizzaCanavar yüksek frankie: BoyamaDracubecca GiyinmeYüksek Draculaura canavar: Sihirli iksirCanavar yüksek: RestoranlarElbise ve Draculaura makyajDraculaura spa: MakyajClawdeens makyajGüzellik salonu Elsa Dondurulmuş DraculauraHamile Draculaura ve oda süslemeleriDraculaura: First KissLagoona elbise ve GillDraculaura' nın doğum günüDraculaura, Barbie veya Elsa Giydir

Draculaura Oyun

Monster High'ın vampiriydi.

Bu sevimli vampir, Dracula kendisi kızı 1600 yaşında sahiptir ve yok et yemek ya da kan içmeyin yüzden vejetaryen vampir olduğunu. Eğer ondan uzak durmalısınız onu ile eğlenceli vakit istiyorsanız eğer öyleyse her zaman komik durumlara binlerce sıkışmış.

Sen, rahatlatıcı ve iyi bir jakuzi keyfi dışında, masaj olarak onunla gülerek Spa'da harika bir gün geçirebilirsiniz. Ayrıca bunları bebekler için bakım ve yardım etmek işini yürüyebilir, o küçük bir vampir sadece bir sürü iş verir.

Eğer arkadaşınız istiyorsanız her zaman her zaman son gitmek istediğiniz gibi makyaj ve elbise yapabilirsiniz moda gidin. Birçok elbiseler seçin veya Draculaura sevgilisi ve onun arkadaşları Clawd Kurt, bu korkunç oldukça korkutucu.

Tüm arkadaşlarınızla ölümlüler çocukları korkutmak için Halloween git, ama sen kızlar her zaman korkutucu değildir gibi güzel ve korkunç için çaba gerekiyor.

Draculaura, Monster High'in üyelerinden biridir. Küçük canavara yardım etmelisin

Go to TOP