Banyo DraculauraHastane DraculauraDraculaura: Mükemmel Gülümseme

Diğer Draculaura oyunları

Draculaura: Mükemmel GülümsemeModern Elbiseli Canavar Yüksek ElbisesiDraculaura spa: MakyajDraculaura, Barbie veya Elsa GiydirCanavar yüksek modaFrankie elbiseDraculaura' nın doğum günüBanyo DraculauraHastane DraculauraBebek banyo DraculauraCanavar yüksek elbise lagoonaElbise erkek arkadaşı Frankie: Yüksek Canavar


Draculaura Oyun

Monster High'ın vampiriydi.

Bu sevimli vampir, Dracula kendisi kızı 1600 yaşında sahiptir ve yok et yemek ya da kan içmeyin yüzden vejetaryen vampir olduğunu. Eğer ondan uzak durmalısınız onu ile eğlenceli vakit istiyorsanız eğer öyleyse her zaman komik durumlara binlerce sıkışmış.

Sen, rahatlatıcı ve iyi bir jakuzi keyfi dışında, masaj olarak onunla gülerek Spa'da harika bir gün geçirebilirsiniz. Ayrıca bunları bebekler için bakım ve yardım etmek işini yürüyebilir, o küçük bir vampir sadece bir sürü iş verir.

Eğer arkadaşınız istiyorsanız her zaman her zaman son gitmek istediğiniz gibi makyaj ve elbise yapabilirsiniz moda gidin. Birçok elbiseler seçin veya Draculaura sevgilisi ve onun arkadaşları Clawd Kurt, bu korkunç oldukça korkutucu.

Tüm arkadaşlarınızla ölümlüler çocukları korkutmak için Halloween git, ama sen kızlar her zaman korkutucu değildir gibi güzel ve korkunç için çaba gerekiyor.simmilar oyunlar

Kızlar OyunYüksek canavar OyunVampirler Oyun