Dumbo

Dumbo Oyun
diğerleri Dumbo Oyun


Diğer ücretsiz oyunlar
Dumbo Oyun

Dumbo Oyun

animasyon film, Dumbo, Walt Disney Pictures ilk klasiklerinden biridir. Hikaye filmi ile aynı adı taşıyan Helen Aberson hikayesi dayanmaktadır. Aslında, Dumbo en Jumbo Jr. ama onun büyük kulakları orijinal adı diğerleri bu yolu onu arayarak onunla alay olun. Film annesi yaşamış ve görüldüğü gibi gibi değildi palyaçonun bir dizi yapmak için kilitli sirk, içinde Dumbo hikayesini anlatır. Hikaye çılgın bir fikir Dumbo sinek ve nihayet onun arkadaşı ve koruyucusu Timothy, bir fare yardımıyla almak olarak döner. Dumbo dışarı sinek ve sirk dünyasının şöhret ve tanıma almak için onun büyük ve kendine özgü kulakları yararlanır olarak filmin sonunda görüyoruz.

Dumbo başarısı onu lansmanından altmışıncı yıldönümü pek çok kez remastered edilecek yol açmıştır. Orada Dumbo 2 hak bir netice konuşma oldu, ama sonunda iptal edildi. Bununla birlikte, Dumbo fil Disney'in en güzel ahlaki hatta kusurları bir şey almak ve iyi bir şey yapabilir ki bize bırakır güzel bir hikaye ile tüm zamanların tanıdı.

Bu tanıma için, çevrimiçi oyunlar Dumbo bir sürü oynayabileceği bir kategori oluşturduk. Bunların arasında sirk, Dumbo boyama, vb arkadaşları ile Dumbo uçan bulmaca Dumbo bulacaksınız Ücretsiz fil zevk hiç bir şey indirirken olmadan onları tadını çıkarabilirsiniz.diğer oyunları aramayı deneyin