elmas

Elmas Oyun


Bejeweled: TropikalMina TycoonBejeweled klasikCinderella: FreefallBalıkçılık Sikkeleri

diğerleri Elmas Oyun

Minecraft IOTarzanBeceremeyen hırsızla elmas çalınMağara koşmakOrmanda Finn İnsan elmasElma NişancıKavun ateşBejeweled: ElmaslarBen Ay Bejeweled değilimTaş hırsızVioletta mücevher ezmekEvden mektuplarKırmızı bayraklar yakalamakElma reçeliAltınLego diamantele adunaYogui ayıManamancers mücevherVasi elmasVioletta mücevher maçKristal AdasıŞirin madencilikKayıp hayvanTırnak sihirli elmaslarElma toplamaMadenci vagonZombi çalıştırmakKabarcık sofiaBeyaz Elma banyo süsleyinMickey ve elma ağaçları

simmilar oyunlar

Bubble shooter OyunYemek pişirme OyunMinecraft OyunBulmaca OyunLego OyunBen 10 OyunMacera OyunOklar OyunBejeweled OyunYetenek OyunCandy Crush Saga OyunNişancılık OyunÇöp Adam Oyun
Elmas Oyun

Elmas Oyun

Elmaslar zorlu yanı sıra, hemen hemen her malzemeyi kesmek mümkün dünyanın en değerli taşlar biridir. Bu taşlar binlerce yıldır toprak içinde oluşur, yüzden onlar büyük bir bedel var bulmak çok nadirdir.

İlk sen benim kurmak için bir beta bulmak zorunda, dünya çapında elmas için en cesur maden haline gelir. Eğer yüzeyde elmas bulursanız kesinlikle içeride çok fazla olması derin kazmak ve heyelan önlemek için tüneller yaslanır fazla desteklemektedir olacaktır.

satmak için elmas almak da var, bu hırsızlar korunmalıdır çok değerli bir şey olarak tehlikeli olabilir. güvenlik görevlilerini işe alma ve herkes onlar pahalıya ödemek çalışırsanız, seni rip için denemek için cesaret için tamamen güvenli bir cihaz hazırlar. Eğer elmas satabilirsiniz Eğer bir sonraki milyoner olmak ve sonsuza dek madencilik dünyasından emekli olabilir.

Şimdi ana karakteri elmas olacak oyun bir dizi oynayabilirsiniz. Bejeweled farklı renkli elmas, bulmaca tarzı toplamak zorunda Bu kategoride en tanınmış oyunlarından biridir. online ücretsiz bir şekilde keyfini çevrimiçi bu fantastik oyunları kaçırmayın.

Bejeweled Oyun

Friv Oyun

Telefonlar, cep Oyun
En çok oynanan oyunlar

«
»