Bejeweled klasikSindirella: Serbest düşmeBejeweled: TropikalBalıkçılık SikkeleriMina Tycoon

Diğer elmas oyunları

Elma atıcıMina TycoonElmayı Yakala 2Minecraft IOBejeweled: TropikalVioletta mücevher maçElma reçeliKayıp hayvanEvden mektuplarBalıkçılık SikkeleriBen Ay Bejeweled değilimYogui ayı


Elmas Oyun

En değerli taşlar

Elmaslar zorlu yanı sıra, hemen hemen her malzemeyi kesmek mümkün dünyanın en değerli taşlar biridir. Bu taşlar binlerce yıldır toprak içinde oluşur, yüzden onlar büyük bir bedel var bulmak çok nadirdir.

İlk sen benim kurmak için bir beta bulmak zorunda, dünya çapında elmas için en cesur maden haline gelir. Eğer yüzeyde elmas bulursanız kesinlikle içeride çok fazla olması derin kazmak ve heyelan önlemek için tüneller yaslanır fazla desteklemektedir olacaktır.

satmak için elmas almak da var, bu hırsızlar korunmalıdır çok değerli bir şey olarak tehlikeli olabilir. güvenlik görevlilerini işe alma ve herkes onlar pahalıya ödemek çalışırsanız, seni rip için denemek için cesaret için tamamen güvenli bir cihaz hazırlar. Eğer elmas satabilirsiniz Eğer bir sonraki milyoner olmak ve sonsuza dek madencilik dünyasından emekli olabilir.

Şimdi ana karakteri elmas olacak oyun bir dizi oynayabilirsiniz. Bejeweled farklı renkli elmas, bulmaca tarzı toplamak zorunda Bu kategoride en tanınmış oyunlarından biridir. online ücretsiz bir şekilde keyfini çevrimiçi bu fantastik oyunları kaçırmayın.simmilar oyunlar

Bulmaca OyunCandy Crush Saga OyunBejeweled Oyun