farklılıklar

Farklılıklar Oyun
Diğer ücretsiz oyunlar
Farklılıklar Oyun

Farklılıklar Oyun

Bu farklılıkları bulmak zorunda iki görüntüleri tüm dikkatinizi koymak için, gerçekten zor bir şeydir, iki hemen hemen aynı sahneler arasındaki değişiklikleri bulun. bu benzerlikleri bulabilirsiniz hangi konular Ben 10, Sünger Bob veya Dora Explorer gibi bazı karikatürler bulmak, çeşitlidir.

Eğer film çok daha kolay olacaktır hatırlarsanız biz de diğerleri arasında Buz Devri, Incredibles veya Süpermen gibi ünlü film sahneleri bu hataları bulmak olabilir. diğer durumlarda da Cadılar Bayramı gibi özel anları tamamen rastgele görüntüleri iken bir cadı bir kent üzerinde uçan, ancak farklı bir şey olduğunu ve sadece bulabilirsiniz.

Eğer bulursanız biz dünyayı kurtaracak laneti kıracak hepsini bulmak çünkü eğer Cadılar Bayramı tüm hatalar hala sizin için kurtuluş olabilir. Bu lanetin dünyayı kurtarmak alırsanız ona barış geri yükleyebilirsiniz, ancak bunun için bir kaç yalnızca zihinsel çaba gerçek test sunmalıdır.

Ne olursa olsun konu, onları bulmak için hızlı olmak için birbirleriyle görüntüleri yaşadığı değişikliklere çok dikkatli olmalıdır. Bir süre Handy olanaklar vesilelerle hangi hedefe ulaşmak için ve bir ipucu alabilirsiniz görevi kolaylaştırmak için. Biz zorluk düzeyine bağlı olarak çocuklar ve yetişkinler için farklılıklar oyunlar var. The've sert ve kolay zamanlarda gitmek ve gibi seviyeleri zorluk artırılacaktır ilerleme. Orada her görüntüde 7 farklılıklar vardır ama sayı daha hem daha az değişebilir yaygındır. ücretsiz farklılıkları oynayın ve eğlenceli bir zaman her tek ayrıntı bakar bir kişi olduğunu gösteren var.diğer oyunları aramayı deneyin