Pele: Futbol EfsanesiUEFA Euro Şampiyonları: Alanında FaullerFutbol: Penaltı VuruşuPenaltı BültenleriReal Freekick 3DDesenleri algılaFutbol, ​​faylarGol AnahtarlamaFutbol: Volleyİspanya Ligi 2017Premier LeagueFutbol Free Kick meydanFutbol: Real MadridCrazy Champion soceerCopa AmericaFincan Kore, faylarFutbol: Geçen cezaSüperstar NeymarFutbol: İyi 2. GeçerFinal Euro 2016Fauller Çevrimiçi başlattıUEFA Avrupa LigiHedef üzerinde ShotsNeymar yaralanan cezalar atıyorRaul 08 ArasıTt futbol atışlarıŞampiyonlar Ligi: Juventus vs BarcelonaÜcretsiz Penaltı atar: 2016 LigaGerçekten Bend It Like BeckhamKelloggs futbolçökertilmesi Lionel MessiBarcelona Real MadridCopa America Ver. 2Koltuk değneği ile FutbolLionel Messi oynayabilirCezalar: Cadı vs Noel Baba

Fauller Oyun

En iyi futbol faullerini başlattı

Kuşkusuz hataları hiçbir futbol oyununda en yaygın şeylerden biri, bu cezalar birçok nedenden dolayı adadık ama hepsi olabilir kendi hedefe daha yakın karşı, diğer takım için bir risk oluşturmaktadır. hiçbir saldırganlık meydana geldiği en yaygın bazıları iki oyuncu acı zaman ise bir çalışma daha agresif mücadele olduğunu, elleri ve ofsayt tuzağı vardır.

Cezalar bazı basit işlendiği noktadan topu atmak içinde, kendisine karşı harekete bağlı olarak değişir. diğerleri oyuncu olsun, bu renk iki ihraç edilecek çünkü oyuncunun tavrı haşlamak amaçlayan sarı kart almak çıkarabilirler. eylem gerçekten ciddi ise o sınırdışı edilecek sadece atılamayan kırmızı kart ve otomatik rakip oyuncu tarafından cezalandırılabilir ancak başka tarafından değiştirilemez. Açılamıyor rakibinizden daha bir oyuncu daha ile tüm oyun oynamak zorunda, yeni bir ekip tarafından oyuna dahil olacak.

faylar ceza sahası yakınında olduğunda, birlikte cezalar ile iyi bir puanlama şans ve topu dışarı saptırmak kaleciyi yardımcı oyuncuların bir engel gerektirir, hangi tehlikeli. Bunu hesaba bu bariyer içine ve atış temizlemek için denemek için atlamayı oluşturan oyuncuların olduğunu almalıdır. Bazen onlar atlamak ise aşağı topu aşağı gizlice ve rakiplerinizi sürpriz denemek için harekettir yararlanabilirsiniz. Ile veya engel olmadan, senin görevin bu eksikliği ekibiniz için bir hedef haline gelmesi denemek için olacaktır.

İşte Şampiyonlar ya da Avrupa Şampiyonası veya ulusal şampiyonluklar gibi uluslararası şampiyonalarda ya bu hataları uygulamaya oyunlar vardır. Senin görevin süresi bir maç için geldiğinde bir gol böylece bu yaptırımları yetiştirmektir. faylar bu yüzden herkesin hafızasında olan muhteşem bir gol deneyin futbol dünyasında etkileyici hedefler yapmamışlar. maçın şampiyonu olmak için ücretsiz oyunlar hatalarımızı ve cezalar oynayın!

En popüler oyuncularla faul atmak suretiyle en iyi golleri elde etmeye çalışın

Go to TOP