fuarlar

Fuarlar Oyun
diğerleri Fuarlar Oyun


Diğer ücretsiz oyunlar
Fuarlar Oyun

Fuarlar Oyun

Fuarda bir gün son derece eğlenceli ve muhteşem ödüller kazanmak için denemek isteyen herkes için tavsiye edilir harcayın. Ama evet, bu binada çeşitli konumlar için kabinleri katılmak veya yüklemek için biraz para gerekir.

Sen tüm sigorta ödül var isabet yeteneğini göstermek eğer, yıkmak için gereken çeşitli hedeflere tüfekle ateş şansınızı deneyebilirsiniz. senin ateş var ama değilse iyi amaç oyun verileri herhangi bir eksik olmadan tüm balonları yararlanmaya deneyebilirsiniz. Bunu çeşitli dolması hayvan veya yığılmış ödül bulacaksınız ve Fish Hook bunlardan birini almak için tam yerinde başlatmak gerekir, makine kendi doldurulmuş oyuncaklar kanca almak daha iyi gibi olabilir.

Eğer yan salıncak arıyorsanız bir kafese koyacağız ve deli gibi etrafında verecek korsan gemisi tırmanmaya yan. Hayalinizdeki pitchman olmak ve şehirden şehre gitmek Ama eğer aynı zamanda insanlar oynamak için kendi stand oluşturarak yapabilirsiniz. Eğer dışarı fantastik bir aile gün geçirebilirsiniz kiminle hem çocuklar ve yetişkinler için birçok konumlar vardır.

web sitemizde, sen çekiliş amacı içinde birçok ödül alabilirsiniz adil halkını olsun için çekim prova gidebilirsiniz. Fuarın Herkes çok tamamen ücretsiz ve ev çıkmadan online sunacak. bekleyin ve Fandejuegos burada önde fuarlar gitmeyin.diğer oyunları aramayı deneyin