ghostbusters

Ghostbusters Oyun
Diğer ücretsiz oyunlar
Ghostbusters Oyun

Ghostbusters Oyun

Ghostbusters büyük ekranda büyük bir başarıydı orijinal başlığı, bir Amerikan filmi Hayalet Avcıları. Bugün kült filmlerinden biri olarak kabul edilir ve her film tutkunu bu büyük filmi görmek zorunda kaldı. Film kendi iş Ghostbusters binmek ve paranormal olayları araştırmak üç Parapsikolojist maceralarını anlatıyor. Bu kullanım için son derece gelişmiş teknoloji işinizi başarılı yapım, tanınmış karakterleri bu paranormal olayları yakalamak ve olmaya. Onun başarısı başlığı Ghostbusters II (Ghostbusters II) o silinecektir altında bir netice yol açtı. Bu yeni filmi ilkinden daha az başarılı oldu ama hala gişede iyi sonuçlar aldık.

Son zamanlarda, 2016 yılında, bu Ghostbusters yeni bir sürümünü galası ama bu sefer grubu sadece kızlar tarafından kuruldu. Orijinal film geri komut dosyasına vererek sürüm çünkü bu yeni filmi de büyük bir başarı elde etti. bu filmlerin başarısı, onların versiyonları Lego veya Playmobil birçok diğer şeyler arasında yürütseniz satan kostümleri bir çok satışını gerçekleştirmiştir.

Şimdi Ghostbusters yeni maceralar yürütmek zorunda olduğu oyunların bu keyfini çıkarabilirler. Sen ektoplazmayı avı ve insanları korumak için onların gelişmiş araçlar kullanmak gerekir. Böyle ABD başkanı Barack Obama gibi Hayalet Avcıları bu deliliği katıldı efsanevi serinin karakterler ve başkalarıyla oynayabilirsiniz. Bizimle Hayalet Avcıları oyunlar kullanmaya başlayın!diğer oyunları aramayı deneyin