Goriller

Goriller Oyun


Maymun adasıGoriller için GıdaGorillart- odyssey

diğerleri Goriller Oyun

Finding BigfootDoraemon vs King KongKong CityKing KongBakıcı maymunlarKoko cezaKurtarmaya Kiba ve KumbaKiba ve KumbaKing Kong filmiEşek kong, ormanda yürürMuz KongKiba ve Kumba: Bunlar ormanda koşmakBakım pet: Dirty MonkeyGorillart- king kongTarzan ve Çita gorillart-Donkey kong motosikletMaymun mutlu gitmek

simmilar oyunlar

Friv OyunYoutube OyunTerör OyunDinozorlar OyunDoraemon OyunKediler OyunA10 OyunHayvan Veteriner OyunGoriller OyunBoyama OyunToki OyunHayvanlar OyunBakım Oyun
Goriller Oyun

Goriller Oyun

Primatlar Orta Afrika ormanlarında yaşayan ve tüm primatlar arasında en büyük olan vardır. büyük bir güç ve çeviklik ile, bu primatlar dört bacağı kullanarak tam hızda çalışır ya da bacaklarının herhangi birini kullanarak herhangi bir ağaca tırmanmaya edebiliyoruz.

Böyle onun çeviklik bizi farkında olmadan bir an bir konuda bir ağaç ile gelebilir olduğunu. öncelikle kafatasının adada yaşamış dev bir goril olduğunu da bu maymunlar, King Kong'un veya Planet of the Apes gibi filmlerde sonuçlandı.

Bu goril insan sefer tarafından yakalanan ve göstermek için büyük şehre getirdi, ancak hayvan kaçtı ve ikonik İmparatorluğu Devleti tırmandı büyük gücü yoktu edildi. Maymunlar Cehennemi beyin yetenekleri bir iyileşme yoluyla elde deneysel ilacı aldıktan sonra bu gezegen, onlar insanlara maymundan geçirilen bir hastalık tarafından öldürülmüş insanları karşı karşıya.

Diğer ünlü goril, bu kez video oyunları dünyasında, oyun konsolları başından beri Toki veya Donkey Kong klasikleri oyunlardan birkaçı. Burada onları yakalayın ve ormanda diğer goriller olabilir. Dev goril tırmanma binalar veya önemli görevler ele silahlar. Bütün bunlar ve daha fazlası Fandejuegos olarak, bizimle tadını çıkarabilirsiniz!

Hayvanlar Oyun

Friv Oyun

Zombiler Oyun
En çok oynanan oyunlar

«
»