ücretsiz Gormitis Oyun


Gormitis
Gormitis
tüm harfleri iki kez tekrarlandı, ama aşağı bakmaktadır. ...
Gormitis 2
Gormitis 2
gormitis oyunu makyaj fotoğraf ...
Gormitis yangın
Gormitis yangın
Bu oyunun yıldızlı ünlü serisi ...


+ Gormitis Oyun
Gormitis boyama
Gormitis boyama
onlarla oynamak eğlenceli iyi vakit ...
Bakugan
Bakugan
Bakugan fantastik oyun oynuyor. Eğer ...

Gormitis Oyun

Gormitis Oyun

Dünya Gormitis bir oyuncak hattı doğdu ve o sonra ortaya çıkan çeşitli ülkelere ihraç edildi animasyon dizisi. dizi evinin mutfağında elemanlarının Tapınağı götüren ve dolayısıyla Gorm denilen paralel bir dünyaya bariyerini yönetmek gizli bir geçit olan dört çocuk hikayesini anlatır. Bu yerde, Toby, Nick, Lucas ve Jessica Doğa formlarının Lordlar olmak onların insan bırakın. Gorm arazi her fazlasını ortaya çıkacak yakında oyuncularımıza başlı, ama farklı topraklarda, ayrılmıştır.

Nick arazi efendisi olarak görünür ve kayaların gücünü kazanır ve kendi çıkarları için bu unsurları kontrol eder. Toby evde, nehirler ve denizler üzerinde güç verecek denizin efendisi olur, Nick ikiz kardeşi ve. Lucas orman efendisi olacak ve doğa, ağaçlar ve bitkiler kontrol edecektir. Son olarak, Jessica, orada o kadın yayınlanacak ve sinek ve rüzgarlar kontrol edebilirsiniz. Birlikte güvenli kötü ellerin Gorm'da dünyasını korumak ve insanları kurtarmak için mücadele ediyoruz.

Burada, uzun süre eğlenceli geçirmek ile Gormiti oyunları bulacaksınız. En sevdiğiniz karakteri seçin ve oyun aşmak için başarıyla çeşitli misyonlar yürütmektedir. Biz Gormitis ve Gormitis kontrol etmek ve başarılı engellerle uzun bir yol gitmek gerekir ilave Gormitis Diğerlerinde ikinci sürüm 2. maç için oyun var. Web sitemizin bu bölümünde Gormitis maceralarını takip edin!
diğer oyunları aramayı deneyinYorumlar Oyunlar