Kaçırılan hayaletAdam HayaletScooby Doo: Hayaletten KaçışPac-Man IOOuija ÇevrimiçiOovalMomo Korku HikayesiKorku Geceleri HikayesiUğur böceği halloween: makyaj ve kostümSlendrina buradaUğur böceği Halloween makyajCadılar Bayramı çakmakHelix Jump: Cadılar Bayramı SürümüCadılar Bayramı BalkabağıHalloween eğlence parkıKomik Pacman 3DPrensesler: Cadılar Bayramı FrightsCadılar Bayramı kartı tasarımcısıCadılar Bayramı için kabaklar süsleyinCadılar Bayramın kutlu olsun aileKaranlıktaBaby Hazel: Cadılar Bayramı manuel sanatHayaletler vs CadıHortlaklar perili evScooby Doo hayalet kaçarCadılar Bayramı: KaçışKavga iskeletleriHayalet AvcılarıJack pompalarıMiraculous Ladybug PacmanFreddy'nin KabuslarıPacman 3dTom ve jerry: UçakMavi pacmanDark Souls ImmortalCadılar Bayramı Canavar AvıHayalet SürücüPacmanMinecraft boya GhastCadılar Bayramı beatdownPacXonHikaye: Ana korkuyorZombi savaşları boxheadFools Hayalet GemiGölgelerde kovaladımCadılar Bayramı şekerAdam ve BuddyHayalet Avcıları 2Bebek Luigi PacmanPacman 2005Gece terörüDanny phantom eylem jackScary Halloween gecesiSpongeBob: HalloweenTehlikeli portalda Danny PhantomScooby Doo, Hayalet GemiMario hayalet adada BrosPurgatorium: Karanlık önseziSüper Mario Cadılar BayramıBoo mario vsAkıl hastanesi kaçışHayaletler goblinlerHayaletler savaş uçakları

Hayaletler Oyun

Hayaletlerden korkma

Eziyet ruhlar belirsizlik içinde sıkışıp kalırlar, burası canlı ve ölü dünya arasında yer alıyor. Yani bu dünya gibi ve bazen trajik bir şey olur bir yere gitmek, eski bir perili köşk bulmak zorundadır ruhları bağlantı kurmak istiyorum.

Eğer Konağın gitmek için cesaret Eğer hayaletler gibi ve herhangi bir yoldan çıkarmak için çalışmayın mümkündür. Sen güçlü ve birçok durumda sadece küçük hayaletler gitmek ama zarar korkutmak istiyor beri, kolayca korkutmak izin vermemeliyiz. Eğer gerçekten zarar verebilir bırakın büyük güç ve nefret ruhu kendinizi bulmak ve hatta ölebilir Ama eğer olur her şeyi kaydetmek için iyi bir el feneri ve kamera ile hazırlanan gitmek zorunda.

Bu olayların bazıları bu yerlerden biri de çekilen fotoğraftaki görünebilir ne şaşırtıcı, fotoğraflar onları yakalamak ancak yoluyla mümkündür. Birçok kişi gerçekten bu varlıklar inanan olmadan bu sitelere gitmek, ama gerçekten onların var olduğunu eminiz ev almak ve yerin fotoğraflara bir göz atın. Dünya koyu ve karanlık kısımlarını gitmek için şimdi girişim.

Hayaletlerimizden korkmadan ya da ürkütücü çığlıklarından kaçmadan kurtulun

Go to TOP