hazine sandıkları

Hazine sandıkları Oyun
diğerleri Hazine sandıkları Oyun


Diğer ücretsiz oyunlar
Hazine sandıkları Oyun

Hazine sandıkları Oyun

Hepimiz muhteşem bir hazine bulma hayal ettik ve diğerleri ancak altın dolu antik kalıntıları bulmak için bize yol açabilir macera zevk zengin tercih olsun. Nathan Drake dünyanın uzak bölgelerinde kalıntıları keşfetmek için maceracı deneyimli gibi katılabilirsiniz.

Ayrıca, hazine ya da bir hazineyi bulmak için eski 3000 yılı aşkın bir piramit bakmak için sahile Dora Explorer eşlik edebilir. Ama bir silah kapmak ve sizi ya da Dora öldürmeden önce onlarla savaşın, mumyalar hazine tuttu ve uyandı sakının.

Ya da biz rampaları aşmak ve altın korumak korumaları mücadele sokak hırsız becerileri ile birleştirerek sihirli halı kullanılarak, Aladino ile hazine mağara aramaya gidebilirsiniz. Biz üstesinden başarırsanız hazine bizim olacak ve Aladdin nihayet Jasmine'i evlenmek, ona kızının elini vermek için Sultan önce gerçek bir prens olarak geri gelecektir.

bir piramit içine özel denizaltı ya da dalış kullanarak Meksika'da azteka, derin deniz gibi antik kentlerin kalıntıları arar. Her şey gizli hazine sandığı aşağı sürece avı gider ve sonsuza dek hayatını çözmüş olabilir.diğer oyunları aramayı deneyin