Yükselen KomandoHelikopter grevNükleer bombaları yıkmakHelikopter park yeriFizikte Rocketcopter DersleriSonsuzluk AteşiMinecraft ShootersHava trafik kontrolOyuncak Araba SimülatörüTehlikeli kurtarmaGTA: Miami Suç SimülatörüSüper Kanatlar: Dünyayı GezmekUçak kazasıŞehirde Suç 2: 3DSuç Şehri 3Dşeker helikopterOverkill Apache 2Chopper kovalamacaSaldırı helikopteriAda savunİtfaiye helikopterHelikopter kurtarmaSüper Mario helikopteriSünger Bob ve onun helikopterHelikopter saldırıAlfa gücüUçak: Parazit egzersizBuluş SüspansiyonRambo Sayın Başkançılgınca uçakCall of duty: Modern warfare flaşSavaş uçaklarıKüresel KurtarmaIrak'ta saldırıKurtarma 2, helikopterler

Helikopterler Oyun

Savaş helikopterlerini kontrol et

Uçan insanlar kanatları olmaması için farklı yöntemler geliştirmişlerdir olduğunda, bir helikopter olduğunu. Kuyruk bir üst üzerinde pervane ve bir sayesinde, sabit bir pozisyonda havada kalmak ya da pilotun isteyen doğru hareket bir cihaz.

Bu araçlar Gösterim uzak bir savaşı bile nefes kesen ticari uçuşlardan, çeşitli görevleri kullanılmaktadır. Eğer heyecan isterseniz bir düşman şehre gitmek için yeryüzünde olan askerlere yardım etmek zorunda nerede şimdi, bir savaş pilotu olabilir.

Her çatı ya da balkon bir düşman gizleyebilirsiniz, böylece düşmanı atmak her zaman bir RPG önlemek için dikkatli olmalısınız çünkü Ama bu kolay değildir. Ayrıca, çalışma aynı zamanda düşman topraklarında misyonunu bitirmek için çıkarıldığı noktada çatışmada puan baskın veya toplamak için asker getirerek oluşacaktır.

Pilot helikopterler savaşa hazır ve en iyi mühimmatla dolu


Arabalar OyunFutbol OyunYetenek OyunKızlar OyunAşınma OyunBubble shooter OyunMario bros OyunZombiler OyunTablo OyunYemek pişirme OyunKavga Oyun2 oyuncu OyunHello neighbor OyunOyun kategorileri
Go to TOP