Henry Danger Oyun
🔥🔥🔥 Diğer Henry Danger oyunlarıNick: Ultimate Mini Golf EvreniNick: Ultimate Mini Golf Evreni Nickelodeon ile Origami öğreninNickelodeon ile Origami öğrenin Nickelodeon: Büyük Su RallisiNickelodeon: Büyük Su Rallisi Cuma Gecesi Funkin, Çöp Adam Henry' ye karşıCuma Gecesi Funkin, Çöp Adam Henry' ye karşı

Henry Danger

🔥 Nickelodeon Henry Danger'in kahramanı 🔥

Henry Danger, ünlü süper kahraman Kaptan Adam'ın asistanı olan Kid Danger olacak ve hayatının bir dizi Nickelodeon'a yansıtılacağını bilmediği iyi bir iş çıkardı.

Henry Hart, hayatını normal bir genç olarak yaşama misyonuyla, arkasından büyük bir sır saklıyor. Henry, Çöp dükkanında ve daha fazlasında yarı zamanlı çalışmalarda bulundu. Mağazanın sahibi Ray, yakında Henry'ye mağazanın aslında bir kapak olduğunu ve işinin Kaptan Adam adında bir süper kahraman olduğunu söyleyecek biraz esrarengiz bir adam olan Ray, aynı zamanda Henry'yi adı altında asistanı olarak işe alıyor. Çocuk Tehlikeden ve birlikte kentin kötü adamlarıyla savaşmak zorunda kalacaklar. Bu komik hikaye Nickelodeon seyircisinin desteğine sahip ve beş sezon boyunca yayında.
Go to TOP