ücretsiz Henry danger Oyunlar


Ücretsiz Danger Thunder Oyun
100%
Danger Thunder
Dr. Minyak deli yapmadan önce Acele ...
Ücretsiz Henry Danger Oyun
Henry Danger
superheroes Henry Tehlike ile şehrin ...
Ücretsiz Sizin düşmanınız kim? Henry Tehlike Oyun
Sizin düşmanınız kim? Henry Tehlike
Kim düşman Henry Tehlike olacak?. ...


+ Henry danger Oyunlar
Ücretsiz Danger vs Thunder: Boyama Oyun
Danger vs Thunder: Boyama
dizi ve Henry Tehlike Thundermans sevenler ...

Hisse
henry danger

Henry danger Oyunlar

Bedava henry danger oynamak için nasıl, hiçbir indirme

Henry Tehlike bir süper kahraman yardımcısı olan bir çocuk oynadığı başarılı bir televizyon dizisidir. İlk televizyon ağı Nickelodeon tarafından 2014 yılında gerçekleştirilen ve halihazırda yayında üç sezon İspanya'da Klan TV gibi birçok ağlarda televizyonda ediliyor babasıdır.

dizi süper kahraman adını Kid Kaptan Tehlike Adam benimser gibi. Henry Hart bir süper kahraman mücadele arkadaşı Kaptan Adam gibi iş alır 13 genç bir adam oynadığı ve kentte suçla mücadele için yardımcı olduğunu. Eğer kimseye gerçek işi söyleyemem çünkü çocuk bir süper kahraman sırrı hayatı ile okulda çalışmalarını bir araya getirecektir. döküm geri kalanı kahramanı Charlotte, Jasper ve Piper oluşur. ikincisi 9 yıl kız kardeşi ise ilk iki Henry iyi arkadaş oldular.

Dizi boyunca biz onların arkadaşları bir süper kahraman olarak değil, o gizli inine gizler olan dükkanda Junk'n sayfalar asistan olarak çalışan öğrenmeyi giderken çocuğun sırrı daha az gizli nasıl olacak göreceğiz kaptan Adam. her bölümde kaptan Tehlike Man ve Kid olarak çözmesi gereken yeni bir sorunla karşı karşıya bulunmaktadır. serinin en başarılı bölümlerinden biri, hem dizi karakterleri özel bir bölüm oluşturmak için bir araya geldi Henry Tehlike ve Thundermans arasındaki geçiş oldu.

Şimdi bu süper kahramanlardan en iyi oyun toplayacak web Henry Tehlike kategorisi geliyor. Birçok macera oyunları ve bulmaca ya da resim gibi daha rahat bulabilirsiniz. Bütün bu ve daha fazla dizi döküm Henry Danger, Kaptan Man ve diğer tüm karakterler adanmış sitenin bu bölümde bulabilirsiniz. Eğer isterseniz Henry Tehlike bizim oyunları herhangi kaçırmayın!
Diğer oyunları aramayı deneyin
Yorumlar Oyunlar