Hostesler Oyun

Bu yolcuların bu harika hostes oyunlarıyla hava yolculuğu sırasında herşeyin yoluna devam etmesini sağlayın
Tina en iyi hostes Havaalanı hostesleri Güzellik salonu: Delilik Giyim mağaza satış Elbise hostes Hostes uçak Gizemli sihirli iksir Butik gelin
KızlarTekneçubuklarTema parklarıGarsonlukOtellereMağazaları OyunUçaklar

Diğer Hostesler oyunları

Hostes Romantizm The Descendants: Hoşgeldin Partisi Uçuş görevlisi olarak Baby Hazel Helen: Anima gece partileri Sinemada panik Hostes Cindy salon Garson maceralar Şehir hayvanat bahçesi İbiza disko Burger restaurant 4 Bira garson Deniz yoluyla otel

Hostesler

Hostesin zor işini yaşayın

Hem özel hem de ticari uçuş kabin görevlisi olarak seyahat için dayanak noktası olduğunu, bu koltuklarda yolcular koyarak sorumlu ve tüm güvenlik standartlarını kontrol edin.

Tüm yolcular rahat oturuyorlar sonra, uçuş seçilen hedef başlar. Bunlardan herhangi yardımcı olmak memnun olacaktır uçuş görevlisi çağırabilirsiniz şey gerekiyorsa, onlar sadece size içmek ya da yemek için bir şeyler alabilirsiniz ama bir şey yanlış giderse yolculara tıbbi yardım sağlamaya hazırız.

Personel uçan Eğer birden fazla dil konuşmak mümkün olması sosyal becerilere sahip ve en önemlisi seyahat etmek gibi olmalıdır ve tüm dünyada gitmek gibi kolay değildir. Eğer şimdi insanların her türlü karşılayabilir olduğu bu yüksek uçan kariyer için eğitebilirsiniz bu gereksinimleri karşılamak, hatta ünlüler karşılamak için olsun ve eğer şanslıysanız onun özel jet çalışmak.

Eğer uçan beğenmezseniz siz de tanıtım isteyen çeşitli şirketler için ürün promocionarás kongreler bir hostes olabilir.
Go to TOP