Işkence Oyun
Saw gamesTerörKanlıCadılar bayramıHayaletlerAdam kaçırmaZombi öldürmekIblislerKatiller

🔥Diğer işkence oyunlarıYoutubers Psikopalı fanYoutubers Psikopalı fan Happy Room OnlineHappy Room Online Troll'e basTroll'e bas Yine uçurumdan Trump kapalı itin!Yine uçurumdan Trump kapalı itin! Noel Baba: Noel Çatı SavaşlarıNoel Baba: Noel Çatı Savaşları Crash test başlatıcısıCrash test başlatıcısı Steve öldürmek MinecraftSteve öldürmek Minecraft Happy RoomHappy Room Ragdoll OlimpiyatlarıRagdoll Olimpiyatları Kaza ışın kılıcının: Star WarsKaza ışın kılıcının: Star Wars Ragdoll Fizik 2Ragdoll Fizik 2 2 oyun askısı2 oyun askısı

Işkence

🔥İşkencelerinle acı çekmelerini sağla

Tüm kurbanlara işkence etmeye başlamak ve acı ve kan dolu bu hikayelerde hedefinize ulaşmak için sadist bir psikopat olmanız gerekecek.

İşkence, ortaçağdan beri insanları yakalayıp bilgi almak için onlara saldırdıklarından beri var olmuştur. İşkence oyunlarında, her oyunun karakterlerinin ne kadar direnebileceklerini görmek için acı çekmesini sağlayabilirsiniz. Bu karakterler yüzlerce Işkenceden kurtulabilecek doğaüstü güce sahiptir. Aşağıdaki oyunların kahramanlarının direncini kontrol edin ve artık dayanamayana kadar her birine mümkün olduğunca çok hasar vererek eğlenin.
Go to TOP