Sepet BlasterKral Askerler 4Cannon Hero ÇevrimiçiZombilerin lansmanıKule Kazası 3DKedi öpmekSavaş Gemisi FüzesiTop BasketboluKatil KanyonuTop blokları ateşlerHassas topKorsan GreviHediye KanyonuManzaralarıŞekerleri GösterStan adamKanyon virüsü öldürürDEF Adası!Araba MayhemAteş ToplarıTop Basketbolu 4Kralların düelloları - Duels of kingsBalon Patlatma androidToplar kavunTopu atmakCannon şekerNöbetçi cehennemTopu: Kırmızı Başlıklı KızBullet faturası 2Süper Mario KaboonPoli roly kanlı canavarın Ödeme Yönetimi kanyonuGrinch vs Noel BabaKızgın marioNinja topKötü şirket: Tanks 2011Meteor yağmuruMario, denizde savaşBattlefield 3: Pearl harbor misyonuKaleler solucanlarOyuncak topçuGun katil canavarlarGru, aya beni atmakKatkılar: Castle Clout 3Beaver Kanyonu3d sonic boom topÜcretsiz yunusPokémon Buba BoomAge of EmpiresSağlıklı varil ZombilerMadencilik robotZombilerNükleer topçuKafa atmakOrtaçağ tankıUzay FutboluTeke tek çekimKarda tanklarYıldırım ile Süpermen saldırılarıTitans savunma: Attack on TitanKızgın büyük atmak stuntfestRen ve StimpySünger Bob yiyecek atarKıyı silahlarZombie invasion onlinePeppa Pig yangınAvı ejderhalarKorsan gemisiKuşlar vs zombilerPlants vs zombies, cannonDummy Never Fails: ToplulukPapa pearPenguen Saldırı 4Avatar kale kavgaYenilmezler: Süper DestructionSuper Mario kabarcıkBart sapanArabalar, kurtarmaya materTarzan vs MarioJungle BubbleKabarcık süper kahramanlar


Kanyonlar Oyun

Topların için mermi hazırla

İlk silah daha sonra Yüz Yıl Savaşları ile İber Yarımadası'nın fethini veya İngiltere'de, Avrupa'da görülebilir, Orta Çağ'da ortaya çıkar ve Orta Doğu'da kullanıldı. Onlar çok ölümcül bir silah haline modernize devam etti Dünya Savaşı'nın en ölümlerin silah nedeniyle idi. onları kontrol etmek ve zor oldu ve ateş durmak zorunda mücadele onları taşımak kolay değildi, bu yüzden her ne kadar sizin düşmanlarına ateş önceden yerini seçmek zorunda kaldı. Başka bir handikap şarj ve savaşın ön saflarda az asker demek gibi kanyonun farkında olmalıdır insanların sayısı kayboldu zamanı gelmişti. Bütün bu tüm sorunları ile sona erdi yeni geliştirmeler ile kanyonun sonraki sürümlerinde geliştirildi.

Eğer savaş sizin topçu konumlandırmak zorunda Aynı şekilde, aynı zamanda iyi bir astar kuran düşman askerleri korumak gerekir. Ayrıca aksi halde erkekler etkisi ve ağır zayiat verebilir, topu ulaşamayacağı arkasında savaş üzerine kendi birliklerini dağıtmak gerekir.

ağır mermi şarj ve hedeflere nişan gerektiği gibi, eğer yerine komutanı bütün bu değişiklikler, silah mürettebat parçası iken imha edilecek. sapmayı düzeltmek ve hedefin mesafesini belirlemek her saniye sayar ve durumlar bir anda değiştirmek savaş, özellikle eğer biraz karmaşıktır. onlar dalgaların hareketi onları daha zor vermek beri bu çözülene kadar, deniz savaşı kullanılmak üzere başladığınızda daha fazla zorluklar bulur. bir düşman gemisi silah yardımı ile önemli ölçüde daha kolay oldu lavabo, neden bu alana taşıyın.

Burada amaç gerekli ve tek mermi ile en çok zarar yapmak isteyen edilecek olan birçok görevlere topu kullanabilirsiniz. deniz savaşları ve batan korsan gemileri yürüten, bu ağır silah ile zombi ateş ve belirli bir hedefe belirli yaratıklar havaya uçurmak için kullanabilirsiniz. Size iyi çekim doğrudan seçin ve her oyunun hedefe ulaşır ne olursa olsun.

Tamamen savaşmak için toplarınızı hazırlayın. Topunu bombalarla doldur


Arabalar OyunFutbol OyunYetenek OyunKızlar OyunAşınma OyunBubble shooter OyunMario bros OyunZombiler OyunTablo OyunYemek pişirme OyunKavga Oyun2 oyuncu OyunHello neighbor OyunOyun kategorileri
Go to TOP