Kaplumbağalar Oyun

Birçok maceraya kaplumbağalarla oynayın. Heyecan verici kaplumbağa yarışları deneyimini yaşayın
Kabuk kahramanlar Kaplumbağa boyut Hayatta kalan kaplumbağa Kaplumbağa yol geçtikten Bir Koopa intikam Kaplumbağa yarış
HayvanlarBalıkHayvan VeterinerPeppa pig OyunTmnt ninja turtlesPetPenguenlerPiranalarördekler

Diğer kaplumbağalar oyunları

Stacky Hayvanat Bahçesi TMNT: Yapı Savaşı TMNT: Bebop ve Rocksteady' e Hazır Süper Dünya Macerası Kaplumbağalar Ninjalar TMNT: Monster VS Mutantes Ninja Kaplumbağalar Yol İsyanının Yükselişi Temiz ve kaplumbağalar için bakım Kaplumbağa havuzu Demir kaplumbağa Ninja kaplumbağalar Gunjin Yoshi elbise Ninja Turtles: Rafael motosiklet Ninja Kaplumbağaları vs Power Rangers Dora ve göl kaplumbağaları Ninja kaplumbağaları motosiklet yarışında

Kaplumbağalar

Bu oyunlarda bir kaplumbağadan daha hızlı olmalısınız

Bu hayvanlar, tüm gezegenin yavaş olan, iki genel sınıfları kaplumbağalar vardır ama sonra daha fazla türü bulunmaktadır. Su çok benzer toprak nadiren sırt ve sadece hemen sonra denize dönmek için kendi yumurtalarını bırakmak için plajlara gitmek rağmen Bunlar, toprak ve su arasında farklılık gösterir.

Onlar yavaş hayvanlar sadece bitkileri yemek olmasına rağmen, gerçekten zor ve onlar başka bir hayvan onları saldırdı eğer onlar gizleyebilirsiniz hangi ana savunma gibi gerçekten zor bir kabuk vardır. Ama onlar bile radyoaktif madde küçük bir örnek onları sonra Usta Splinter tarafından kurtarıldı ve efendisinin öğretileri yoluyla ninjaları ona göre olur yetişiyor yarı insansı yaparak, dört küçük kaplumbağalar üzerine düştüğünde bu değişiklikleri zararsız görünüyor.

Bu dört ninja kaplumbağalar ne güzel yemek pizza, eğlenirken tüm süre, darbeler düşman dayanacak şekilde onun dövüş sanatları tekniklerini kullanarak ve kabuk yararlanarak kötülüğü mücadele ayrılacaktır justicieras.
Go to TOP