Kabuk kahramanlarKaplumbağa boyutKaplumbağa yol geçtiktenHayatta kalan kaplumbağaSüper Dünya MacerasıStacky Hayvanat BahçesiKaplumbağalar Ninjalar TMNT: Monster VS MutantesBir Koopa intikamKaplumbağa yarışTemiz ve kaplumbağalar için bakımDemir kaplumbağaKaplumbağa havuzuNinja kaplumbağalar GunjinYoshi elbiseNinja Turtles: Rafael motosikletNinja Kaplumbağaları vs Power RangersNinja kaplumbağaları motosiklet yarışındaDora ve göl kaplumbağaları

Kaplumbağalar Oyun

Bu oyunlarda bir kaplumbağadan daha hızlı olmalısınız

Bu hayvanlar, tüm gezegenin yavaş olan, iki genel sınıfları kaplumbağalar vardır ama sonra daha fazla türü bulunmaktadır. Su çok benzer toprak nadiren sırt ve sadece hemen sonra denize dönmek için kendi yumurtalarını bırakmak için plajlara gitmek rağmen Bunlar, toprak ve su arasında farklılık gösterir.

Onlar yavaş hayvanlar sadece bitkileri yemek olmasına rağmen, gerçekten zor ve onlar başka bir hayvan onları saldırdı eğer onlar gizleyebilirsiniz hangi ana savunma gibi gerçekten zor bir kabuk vardır. Ama onlar bile radyoaktif madde küçük bir örnek onları sonra Usta Splinter tarafından kurtarıldı ve efendisinin öğretileri yoluyla ninjaları ona göre olur yetişiyor yarı insansı yaparak, dört küçük kaplumbağalar üzerine düştüğünde bu değişiklikleri zararsız görünüyor.

Bu dört ninja kaplumbağalar ne güzel yemek pizza, eğlenirken tüm süre, darbeler düşman dayanacak şekilde onun dövüş sanatları tekniklerini kullanarak ve kabuk yararlanarak kötülüğü mücadele ayrılacaktır justicieras.

Birçok maceraya kaplumbağalarla oynayın. Heyecan verici kaplumbağa yarışları deneyimini yaşayın


Arabalar OyunFutbol OyunYetenek OyunKızlar OyunAşınma OyunBubble shooter OyunMario bros OyunZombiler OyunTablo OyunYemek pişirme OyunKavga Oyun2 oyuncu OyunHello neighbor OyunOyun kategorileri
Go to TOP