kaplumbağalar

Kaplumbağalar Oyun


Bir Koopa intikamKaplumbağa yol geçtiktenKaplumbağa yarış

diğerleri Kaplumbağalar Oyun

Demir kaplumbağaSüper Dünya MacerasıNinja Kaplumbağaları vs Power RangersTemiz ve kaplumbağalar için bakımKaplumbağa havuzuYoshi elbiseNinja kaplumbağaları motosiklet yarışındaNinja kaplumbağalar GunjinNinja Turtles: Rafael motosiklet

simmilar oyunlar

Mario bros OyunHayvan Veteriner OyunPlatformlar OyunHayvanlar OyunPet OyunDigimon OyunTmnt ninja turtles OyunPiranalar Oyunçiftlikleri OyunBalık OyunPenguenler OyunKaplumbağalar Oyun
Kaplumbağalar Oyun

Kaplumbağalar Oyun

Bu hayvanlar, tüm gezegenin yavaş olan, iki genel sınıfları kaplumbağalar vardır ama sonra daha fazla türü bulunmaktadır. Su çok benzer toprak nadiren sırt ve sadece hemen sonra denize dönmek için kendi yumurtalarını bırakmak için plajlara gitmek rağmen Bunlar, toprak ve su arasında farklılık gösterir.

Onlar yavaş hayvanlar sadece bitkileri yemek olmasına rağmen, gerçekten zor ve onlar başka bir hayvan onları saldırdı eğer onlar gizleyebilirsiniz hangi ana savunma gibi gerçekten zor bir kabuk vardır. Ama onlar bile radyoaktif madde küçük bir örnek onları sonra Usta Splinter tarafından kurtarıldı ve efendisinin öğretileri yoluyla ninjaları ona göre olur yetişiyor yarı insansı yaparak, dört küçük kaplumbağalar üzerine düştüğünde bu değişiklikleri zararsız görünüyor.

Bu dört ninja kaplumbağalar ne güzel yemek pizza, eğlenirken tüm süre, darbeler düşman dayanacak şekilde onun dövüş sanatları tekniklerini kullanarak ve kabuk yararlanarak kötülüğü mücadele ayrılacaktır justicieras.

Hayvanlar Oyun

Friv Oyun

Anime ve Manga Oyun
En çok oynanan oyunlar

«
»