Kaptan amerika Oyun

🔥Diğer kaptan amerika oyunlarıYenilmezler EndgameYenilmezler Endgame Marvel süper kahramanlarıMarvel süper kahramanları Yenilmezler: Hydra DashYenilmezler: Hydra Dash Yenilmezler: Hangi süper kahraman olacaksın?Yenilmezler: Hangi süper kahraman olacaksın? Yenilmezler: TaktiklerYenilmezler: Taktikler Canavarlar 3D mücadeleCanavarlar 3D mücadele Süper Kahraman Domuzları BaşlatSüper Kahraman Domuzları Başlat Örümcek Adam: Gerçek SoocerÖrümcek Adam: Gerçek Soocer Favori kahramanların zanaat macerasıFavori kahramanların zanaat macerası Kaptan Marvel: Galaktik UçuşKaptan Marvel: Galaktik Uçuş Donald Trump, VS Hillary Clinton: Seçim TartışmasıDonald Trump, VS Hillary Clinton: Seçim Tartışması Kaptan MinecraftKaptan Minecraft Uğur Böceği Amerika Birleşik Devletleri'ne gittiUğur Böceği Amerika Birleşik Devletleri'ne gitti Kaptan Futbol EuroKaptan Futbol Euro Kaptan Tsubasa 4: Profesyonel RakiplerKaptan Tsubasa 4: Profesyonel Rakipler Kaptan Tsubasa: Rüya TakımıKaptan Tsubasa: Rüya Takımı Uçan Süper Kahraman İntikamı: Büyük Şehir KaptanıUçan Süper Kahraman İntikamı: Büyük Şehir Kaptanı Yenilmezler: Süper DestructionYenilmezler: Süper Destruction Yenilmezler: Dünyadaki KaosYenilmezler: Dünyadaki Kaos The Avengers ile mücadeleThe Avengers ile mücadele Marvel kavgalarMarvel kavgalar Online 2 oyuncuları MaceralarıOnline 2 oyuncuları Maceraları Marvel: AvengersMarvel: Avengers Donald Trump vs Hillary Clinton Ver. 2Donald Trump vs Hillary Clinton Ver. 2

Kaptan amerika

🔥Kaptan Amerika'nın yardımına ihtiyacı var

Marvel süper kahramanı Kaptan Amerika'nın yanında kötü adamlarla yüzleşmenin zamanı geldi. Kaptan'ın kalkanının kullanımında ustalaştıktan sonra, savaşta rakip olmayacaksınız.

Onun hikayesi Hydra adında zalim Hitler, araştırma bölümlerinden biri savaşın seyrini değiştirme kabiliyetine sahip olan ölümcül silah gücü ile yapılır ve ordusunun üstünlüğünü devam edildiği İkinci Dünya Savaşı başlar Nazi. Buna karşın Amerika Birleşik Devletleri Ordusu kahramanımız Steve Rogers, gönüllü olarak sunulmuştur süper asker bir programın geliştirilmesini yürütecektir. Nazi ordusu anda Amerikalıların ve saldırıların planları proje yürütmüştür ve bütün bilim adamları öldürür edildi tesis yabancı değildir. Bu süper asker daha yarattıkları yürütülen ve bu uygulamayı yapılan tek Steve değildi anlamına geliyordu. O anda Kaptan Amerika doğar.
Go to TOP