Snow White öpmekPamuk Prenses' in büyük macerasıDisney Prenses: Noel faaliyetleriOscar' lar Kar BeyazıKar Beyazı: SnapchatDisney Prensesleri: Okulun BuluşmasıVaiana: Düğün PartisiPrenseslerle Kek YarışmasıPamuk Prenses ve Rapunzel: Alışveriş GünüDisney Prensesleri: Mezuniyet GecesiSailor Moon gibi Disney prenseslerini giydirDisney Süper PrensesDisney Prenses: Noel ParadeKomik prensesler: Fandejuegos bulmacaDisney Prensesi YılDisney Prensesleri: Partide kıyafetler giyinDisney Prensesleri: Kış PartileriDisney prensesler: elsa vs. kar beyazıBebeğinizi banyo blancanievesWhite ChristmasKar Beyazılığının 16. Doğum günüBeyaz: The Kiss True LoveBeyaz Elma banyo süsleyinElbise ve Disney prenses makyajAmigo kızların Disney prenseslerini giydirDisney elbise Dark KingdomDisney prenses elbise denizkızıDisney prensesler çirkinDr. Kar BeyazBeyaz ve Külkedisi elbiseDisney: Evil Kraliçe değiştirmeBahar PrensesDisney Prensesleri PinupDisney prenses oluşturmaDisney Prensesleri Kainat GüzeliMüzikal Disney Prenses PartiDisney kötüler prensesler olurVS Kötüler Disney PrensesleriDisney Prensesleri: Düğün SuperheroesDisney Prensesleri Git ÇocukDisney Prenses: Noel resimDisney prenseslerini yeniden yarat

Karbeyaz Oyun

Pamuk Prenses ve Cücelere Eşlik Edin

Bu Disney Prenses sadece kötü bir cadı tarafından sonsuz uykuya daldı güzel ve güzel bir kız olarak, daha az şanslı biridir. Tarih bir gün kadar onun sihirli ayna sormak karar verir ve bu onu daha güzel bir kız olduğunu söyler işte o zaman, en güzel krallığı olduğuna inanılan yaşayan kötü bir cadı olarak söyler.

Bu genç kadın Snow White kötü cadı üzerine geliyor bilmek ve krallığın en güzel olmak için geri dönmek için planlar öldürmek değil olduğunu. Bunu yapmak cinayet emrini avcı, işe ve gençlerin kalbini getirmek. Ama ben cadı yoktu şeydir ve avcı bizim prenses aceleyle ormana kaçar gizlemek için onu danışmanlık, Snow White acıdı.

Destekli orman hayvanlar yoluyla kaçan, yedi cüceler evine gelir. Bu sempatik madenciler ev ve karşılama kız yardımcı olabilir, ancak cadı yaşlı bir kadın kılığında ziyaret ödemek için karar olduğunu keşfettikten sonra ne yazık ki hala hayatta karar. Bu ziyaret sadece bir prens onu uyanmak sonsuz rüyaya daldı zehirli elma verir.

Snow White, Disney dünyasının ilk prensesidir ve şimdi Maleficent'ten kaçması için ona yardım etmelisiniz.

Go to TOP